Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Paragelies apo Ellada - Page: 3

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

PANOSVPRO InfinityMember since 2007
to xerw anamenw.....twra pou pira kai to neo mk2....perimenei kai ayto gia scratchin'...!!!
 

Posted Fri 14 Jan 05 @ 10:27 am
lol mallon xekinises idh to scratch.........>>>>>>> AFOY EKANES POST EIS DIPLOYN!!!!
lol lol lol lol

BY THE WAY metaxeirismeno to mkII?? kai poso??
 

Posted Sat 15 Jan 05 @ 2:12 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
metaxeirismeno me terastia kwlofardia!!!tessarwn mhnwn ametaxeiristo apo ena asxeto pappou po u to pire o gios tou kai to vare8ike me 2 velones dwro: mia shure, k mia numark cs-1 ....kai ola auta poso????
200euros!!!!
 

Posted Sat 15 Jan 05 @ 7:13 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
e re, ta lefta den xeroyn ti na ta kanoun kai pernoun mk2 kai meta ta barioynte...
kali fasi.

Panagioti ti maya4 usb, apo to naka tin pires? (kai ego)
alla tora psaxno na bro na paro alli mia gia to magazi, kai den
brisko me tipota... Nakas leei den exoyn tora kai mporei na min tin xanaferoyn... pira thl sta kentrika toys, perimeno prin
apo ta xristoygenna, exeis kamia idea ?
 

Posted Sun 16 Jan 05 @ 4:05 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Loipon tin pira apo naka mesw enos gnwstou pou thn pire gia tin etairia tou(ypoti8etai) sta 110euro.
episis tin fernei kai o multirama (paraggelia) alla kai to ram-shop (paraggelia episis). gia tsekare an mporeis na breis akri apo kei alliws na paw na rwtisw egw.Twra gia to an xanaferoun sto naka de xerw...
An 8es voi8eia gia tipota call!
 

Posted Sun 16 Jan 05 @ 9:11 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
loipon...kana bysma me vinyl recorder exoume??? mallon 8a anagkastoume na ta kopsoume monoi mas mou fainetai....
 

Posted Mon 24 Jan 05 @ 12:07 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ypomoni.....
erxontai leei me to karabi...
Esy eisai etoimos molis erthoyn ? -na prolaboyme-, exei polla paidakia blepo poy perimenoyn...

Ego exo allo problima.. maya44 usb den brisko poythena...
(oute multirama klp.. oloi exoyn tin maya Ex poy moy einai axristi)
 

Posted Mon 24 Jan 05 @ 1:19 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
ramshop dokimases?? an oxi exw mia kali akroula ekei mpas kai mas ferei...http://www.ram-shop.gr/index.jsp (apla gia na pareis to til...)
gia ta vinylia pantws oute kolympwntas na erxontan!!!!
 

Posted Mon 24 Jan 05 @ 5:12 pm
LOL


Toulaxiston file Panagioth as eisai stand by ,molis ertoun, gia na paragilis.
Opos eipe kai o filos George yparxoyn polla "pedia" poy perimenoyn.
By the way thn Paraskeyh eixa kai to proto moy crash sto VDJ meta apo 8 mhnes xoris problhmata.
Crashare meta apo 5 ores peripoy, kai aplos "kolise" to kommati poy epeze ekeinh thn stigmh (opos kolane kai ta cd). Moy xreiastike peripoy 5 lepta gia thn epanekinisi!!!
Ypopsin den to "zorisa" to programma poly sxetika ekeino to brady, kai to laptop moy einai sygekrimena mono gia DJing.
Eyxome na htan kati tyxaio aplos!!! Alla apo edo kai pera tha zo pleon me to agxos mhn to xanakanei.!!!! (Eutyxos htan arga kai den eixe poly kosmo ekeinh thn ora).
By the way Panagioth (gia sena poy meneis Athina), pezo kathe paraskeyh kai sabbato sto Peristeri (Mpoyrnazi), sto cafe "REDOUCHE" apenati apo to "ANO KATO" kai tis "KOLONES" ston pezodromo.
Eyxome na se do kapoia mera apo konta.


Regards Pyrros
 

Posted Mon 24 Jan 05 @ 9:09 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
ante pou nai auta ta vinylia????pyrro ir8a thn paraskeyh gyrw stis 10.30 sto cafe omws den eisoun...epaize kapoios kwstas kai epeidh hmounme parea efyga...stamatises apo kei h na xanaperasw?
 

Posted Sun 06 Feb 05 @ 1:16 pm
Nai re sorry poy den idopoihsa, exo stamatisei (tsakothika), alla thn paraskeyh phga peripoy kata tis 11 ekei.Blepeis to magazi to exei o koymparos moy me alloy 3, kai tsakothika me enan apo aytous, alla den trexei topota ola filika.
 

Posted Sun 06 Feb 05 @ 2:07 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
ayta exoyn ta magazia...
 

Posted Sun 06 Feb 05 @ 6:48 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
atimoi epixeirhmaties....
 

Posted Mon 07 Feb 05 @ 12:26 am
Ti na kaneis, ousiastika piga gia exyperethsh tou koymparou mou, giayto den me apasxolei to thema kai toso poly oute to synexisa.
Exo to club edo to kalokairino poy to doyleyo apo to 1990 kai kanei enarxh 01/05 kathe kalokairi, kai to xeimona pigeno se ena cafe enos filoy opote goystaro, kai gia na mhn "skoyriazo".
 

Posted Mon 07 Feb 05 @ 8:23 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
file pyrro prepei na milisoume kapoia fasi giati isws psaxnw ki egw kapoia paromoia enasxolisi..etsi gia na min skouriasoume apla...
 

Posted Tue 08 Feb 05 @ 10:09 am
ΕΧΟ WIN 2002 XP GREEK POS MPORO NA BALO ELLHNIKOYS XARAKTHRES?
 

Posted Tue 06 Jun 06 @ 3:11 pm
Lathos topic re megale!!!
 

Posted Tue 06 Jun 06 @ 5:12 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
3 pita gyro xwris kremmudi..
...oti na nai...
 

Posted Tue 06 Jun 06 @ 7:07 pm
hello ppl telika ta pirate avta pou perimenate? i akoma sto karavi einai kai erxetai? (thelo kai go 4 komatakia) giavto rotao
 

Posted Sat 26 Aug 06 @ 3:17 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
exei erthei to karabi edo kai kairo..
 

Posted Sat 26 Aug 06 @ 3:38 pm


(Old topics and forums are automatically closed)