Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Pws tha agorasw to programma me timologio?

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Hallo!
Eimai ypey8ynos se ena cafe kai o idiokthths thelei na kanei anavathmish sto pc toy kai egw toy proteinw na valei to virtual (exei allo programma agorasmeno alla palio)
Epeidh prepei na einai katoxyrwmenos se periptwsh elegxoy prepei na exei gnhsia programmata me ta timologia.
Pws ginetai ayto twra me to virtual? Prepei na to paraggeiloyme taxydromikws h mesw pistwtikhs kateytheian apo edw? Ki etsi pws tha fanei h agora sthn eforia?
 

Posted Wed 24 Oct 07 @ 12:24 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Edo tora an mplekseis me tin Elliniki grafeiokrateia to pos na apodeikseis oti den eisai elefantas...
Rota ton Alogoskoufi kalytera...
(ps. exei poly plaka na to grafeis ayto to onoma... kalytera apo to na to akous... dokimaste to..)

Ego sti thesi sou tha plirona me pistotiki kai tha kratousa olla ta apdeiktika tis sinallagis (email receipt, serial number klp)
kai tha ta typona na ta exo sto magazi.
Afou to programma poleitai mono apo internet.
 

Posted Wed 24 Oct 07 @ 2:25 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
O filos ennoei pws me to timologio tha ekpipsei to FPA, alla kai tha perastei sta eksoda tou magaziou tou. Egw tha elega na tous steileis ena email. Pisteuw pws tha exoun antimetwpisei kai alles tetoies periptwseis. Pantws apo ton nomo (kai ton Eurwpaiko) einai ypoxrewmenoi na sou ekdosoun timologio. Isws omws xreiastei na agoraseis to box kai oxi tin download version (mikri diafora stin timi).
 

Posted Wed 24 Oct 07 @ 2:44 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
@djsonath, (i dad)
An mporeis na to diatyposeis ayto sosta sta agglika oste na to katalaboun grapsto edo, na to doso sto vip forum, i na steilo e-mail.
Tha exoume pio grigora apantisi.
 

Posted Wed 24 Oct 07 @ 8:36 am
dj foodPRO InfinityMember since 2004
thelo kai ego timologio paidia

agapame oloi ton alogoskoufi
 

Posted Wed 24 Oct 07 @ 10:15 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
dj food wrote :

agapame oloi ton alogoskoufi

plaka den exei na to grafeis me greeklish ? to skou.. pos grafetai ?
 

Posted Wed 24 Oct 07 @ 12:40 pm
Twra gia ta agllika poy eipes file apopsis dyskolo..
Ante twra na toys ekshghseis!
H allh lysh poy proteineis kalh moy fainetai an kai ap' oti moy eipane kapoia magazia sthn kaniggos fairnoyn to virtual vinyl.
Tha riksoyme mia matia mhpws to paroyme apo ekei.
Thanks!
 

Posted Thu 25 Oct 07 @ 4:34 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
An theleis kati antistoixo (akribws idio) me to VirtualDJ na pareis to Numark CUE. An theleis na paikseis me Vinylia i CDs (Timecode) tote pare to VirtualVinyl, to opoio exei kai karta ixou (ekswteriki) symbati me Timecodes. Prosoxi stis Maimoudes ! To VirtualDJ DEN pwleitai sta katastimata !
 

Posted Thu 25 Oct 07 @ 8:51 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
apla tous kaneis mail kai zhtas na typvsoun "invoice" kai oxi "receipt" kai na sou steiloun "hard copy" me to taxidromio ...meta to pernaei o logisths sou sta exoda kai ayto htan..

 

Posted Mon 29 Oct 07 @ 4:25 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
sostos o panagiotis.
 

Posted Mon 29 Oct 07 @ 7:20 pm
Sokol_CHome userMember since 2007
Gia xara ,mias kai to topic mila gia agora exo apofasisei na agoraso to programa,meso pistotikis(an kai exo asximi empiria se analogh agora se alo "megalo" site kai "megalitero"mesazonta xrimaton..apo agorasti se politi any way na min troo to xrono sas,isws kapios edw mporei na mou pei,prosopika me kalipti i version 4.2r1+..ala edw stin agora dinoun ti version 5+..so...einai dinaton egw na exo nomimo (vasika edw eianai i ennoia mou)gia update klp..en pasi periptosi gia na exo nomimi prosvasei se ayto to episimo site tou VDJ..tI VERSION 4.2AR1gia paradigma??Dld ean mporo na promitheyto ti version 4.2 i,3...apo to site enno..tha agoraso ti 5xx??
 

Posted Thu 01 Nov 07 @ 6:34 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
koitakse, ta updates einai free apo tin version 1.x mexri tora kai ayto einai to katapliktiko me to virtual.
Eimaste stin version 5, opote katebazeis aytin otan to agoraseis, alla mporei na zitiseis meta na sou dosoun kapoia palioteri gia download.
An kai den sou to sinisto giati i teleytaia version einai kalyteri apo pote.
 

Posted Thu 01 Nov 07 @ 10:29 pm
Sokol_CHome userMember since 2007
File(ean mou to epitrepeis) Apopsis..den mporo na sou eksigiso giati thelw..to 4.2..(gia tin ora)...prin 30 lepta apo tora piga na kano tin agora meso pistotikis,ala tzifos...isws na fteei to oti i karta proerxete apo alvania...ala den ksero...ta lefta iparxoune...to ti na fteei den mporo na vgalo akri...perimeno kapia apantisi apo to SWREG,any way...iparxei tropws alos stin Ellada na agorasti kapou se kapio katastima???
 

Posted Fri 02 Nov 07 @ 7:59 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Stis trapezes (sxedon se oles) yparxoun oi legomenes propliromenes kartes. Dld dineis ta metrita stin trapeza kai sou "gemizoun" mia pistotiki karta. Pas kaneis tin agora kai den exeis kai problima na trabixtoun oute euro parapanw. Einai idaniki periptwsi gia agora mesw internet. Mpes se kana dyo trapezes kai rwta.
 

Posted Sat 03 Nov 07 @ 9:04 am
Sokol_CHome userMember since 2007
Akrivos ayto exo kanei djdad,ala.....tpt..kai apo to suport time tou VDJ pou exo stili ti sxetiki apantisi apo ti mesolavitiki eteria swreg sti singekrimeni den mou exoune apantisi akoma to ti akrivos simvenei,kai en pasei periptosi toso poly xrono thelei na sou apantisoune ti akrivos simvanei gia na ksero ti na kano dld,na epikinoniso me ti trapeza..i opio vima prepei na kano,tha dokimaso me pistotiki filou...na dw ti ginete!!Meno Alvania djdad...na fteei to oti vgike i karta apo edw ala kai apo edw i trapezez kai singekrimena i MASTERCARD den tin vgazoun i alvani:)) i kseni ta vgazoune any way!ipomoni tha kano!!tha vgi mian akri den mporei!
 

Posted Sat 03 Nov 07 @ 5:07 pm
Sokol_CHome userMember since 2007
Gia xara...meta apo kapies prospatheies pistotiki filou mou klp...to apotelezma itane kai pali na min mporesw na kano tin agora tou vdj on line..ipirxane ali tropi ala mesou epitageis ala poly ...mperdemeno gia ta alvanika trapezika dedomena ...any way tha apeythintho sto APOPSIS.I STO DJDAD kathws vlepo oti einai ta atoma pou exoune apantisi se oles mou tis erotiseis..ithela mono na ksero prota ean mporei na gini kai deyteron ean kapios me voithish na kanei tin agora gia logariazmo mou(to e-mail mou)...afou (veveos) tou exo stilei ta xrimata se opion logariazmo mou dosei,se ALPHA BANK,ETHNIKI,PIREOS!Perimeno mian apantisi(eyxome thetiki)..EAN nai mporei te na mou dosete kapio thl kinito i stathero oti thelete kai na sas kaleso!!!Eyxaristo prokatavolika!!!
 

Posted Tue 06 Nov 07 @ 5:59 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
aporw pws antimetwpizeis akoma to provlima...h diadikasia einai para polu aplh..an h karta tou filou sou einai valid kai den einai kammia visa electron tote ginetai...diatrapezika nomizw de ginetai alla kai an ginetai de se sumferei mias k sou pairnei miza h trapeza
 

Posted Mon 12 Nov 07 @ 2:43 pm
Sokol_CHome userMember since 2007
Kai i dikia mou karta kai tou filou mou eitane kai einai mastercard (oxi electron) exo kanei ali agora (lap top)any way.....pantws an ginete san diadikasia tha mporousate na mou to peite vre paideia...kai zitisa voithia sto elliniko forum giati einai o glosa pou milo kai grafo kalitera meta tin mitriki mou.diaforetika den tha sas enoxlousa to mono pou ithela itane na agoraso to programa!(pragmatika).
 

Posted Thu 22 Nov 07 @ 12:42 am


(Old topics and forums are automatically closed)