Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Anazitisi tragoudiwn [kai ellinikoi xaraktires]

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Gia se olous. thelw na rwtisw giati to virtual sto local data base den vriskei ola ta tragoudia me ellhnikous xarakthres. vriskei apo elaxista ews katholou. kai an ginete kati na diorhothei to provlima
 

Posted Wed 19 Sep 07 @ 8:40 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Einai giati me tous tonous klp yparxoun... apeires parallages.
Prepei na grapseis AKRIBOS....
px. omikron (mikro) me tono kai xoris tono, opos kai ta antistoixa kefaleia tous mas kanous 4 ..diaforetikous xaraktires...
Den yparxei i telia lysi gia ayto.. merikes idees (pou ego kano) :
- Filename me agglikous xaraktires (greeklish) opos grafoume edo sto forum..., kali i elliniki glossa kai plousia alla...
- Na xrisimopoieis wildcards sto search, px gia enan xaraktira pou mporei na grafetai me pollous tropous, apefyge ton me ?, (i asteraki *)
- Stamata na paizeis Greek-$Shit music..., yparxoun kai alla tragoudia..
 

Posted Wed 19 Sep 07 @ 10:52 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
xaxaxa kalo auto to telutaio.
apopsis pou einai oi fotos?
telika brethike kamia lysi me to autogain?
 

Posted Wed 19 Sep 07 @ 11:20 pm
thanks gia thn apantisi. exw peripou 50 xiliades ellhnika tragoudia me ellhnikous xarakthres. etsi ta vrika dld. na tous allaksw filname h ta tags adynaton. opote ta afinw etsi.to media player ta vriskei. mallon kanei antistoixish twn mikrwn me ta kefalea.
 

Posted Thu 20 Sep 07 @ 7:06 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
nassos69 wrote :
exw peripou 50 xiliades ellhnika tragoudia me ellhnikous xarakthres. etsi ta vrika dld. na tous allaksw filname h ta tags adynaton. opote ta afinw etsi

Posa mou dineis gia na sou allakso 50,000 filenames apo ellinika se agglika.... ?...

Mou stelneis skliro disko, paradosi se mia bdomada....
Pos tha to kanw ?...tha balo 500 mayrous na grafoun i alliws... einai TOP SECRET...
 

Posted Thu 20 Sep 07 @ 10:03 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
yparxoun programata pou to kanoun auto.....
 

Posted Thu 20 Sep 07 @ 11:13 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Nai alla ...kai tous tonous kai ta dialytika kai ola...? den nomizo...
 

Posted Thu 20 Sep 07 @ 11:27 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
katse de katalaba ti les. an px exei ena tragoudi "Μαζωνάκης - Ζηλεύω" to programa to kanei "mazonakis - zileuo"

pou einai to problima?
 

Posted Thu 20 Sep 07 @ 11:49 pm
Sigoura kati tha yparxei. kapio programma dld tha kanei ayth th douleia. me valate se dilima tera. na ta allaksw h na ta afisw opws einai?
 

Posted Fri 21 Sep 07 @ 6:59 pm
geia sas.exw to 4.2 kai thelw na allajw skins?pws ginetai auto?thelw dld na valw cidieres..
 

Posted Wed 03 Oct 07 @ 10:22 am


(Old topics and forums are automatically closed)