Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 5

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

DjKravaHome userMember since 2009
kako se lvl dobiva?
 

Posted Sat 21 Mar 09 @ 1:54 pm
DjKravaHome userMember since 2009
 

Posted Sat 21 Mar 09 @ 1:54 pm
lep pozdrav

Imam en problem v programu Virtual dj in problem je ta da jst ko snemam moje delo in je koamd doug okol 3 minute a veličina komada je kr 20 MB ali več kaj moram nardit da bo normalna veliksot?

Hvala za pomoč.
LP.
 

Posted Sun 12 Apr 09 @ 1:38 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Glede na kakšno kakovost snemanja imaš nastavljeno je 20 mb verjetno OK. (kbps - snemanje v .mp3) Verjetno imaš 320, ali pa celo snemaš v .waw (nestisnjeno). Pri snemanju v .mp3 zmanjšaj nastavitev na recimo 190 kbps (nekje pravo razmerje med kvaliteto in velikostjo datoteke).

lp
 

Posted Tue 14 Apr 09 @ 3:09 am
no a mi lahko nše poveš kaj moram dati pod encoder??

LP.
 

Posted Wed 15 Apr 09 @ 7:17 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
nevem katere kodeke imaš nameščene, jst imam LAME (lame_enc.dll) - ta je že zraven VDJ, vsaj cela verzija ga ima, nevem kako je z limited.

lp
 

Posted Wed 15 Apr 09 @ 12:37 pm
hmmm:(...zato ker ko dam pod MP3 format moram to zbrat ker če ne zberem tega mi avtomatsko vrže na WMA....hmm
 

Posted Wed 15 Apr 09 @ 1:52 pm
Kako je z master temopm v novih verzijah od 3.4 dalje ????? in konzola tudi ne dela kadar hoče m delat preko externe mešalke :( ko ne da dva izhoda :(
 

Posted Sun 19 Apr 09 @ 3:45 am
sem še pozabo vprašat kdaj bo kaj podpore za windows 7
 

Posted Sun 19 Apr 09 @ 3:47 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
nebeskii wrote :
Kako je z master temopm v novih verzijah od 3.4 dalje ????? in konzola tudi ne dela kadar hoče m delat preko externe mešalke :( ko ne da dva izhoda :(


3.4 je kar stara verzija, je bilo vmes kar veliko popravkov in novih funkcij. Master tempo meni dela v zadnji verziji, prej sicer tudi nisem imel težav.

Glede konzole pa nevem, poišči malo po ang forumu.

lp
 

Posted Sun 19 Apr 09 @ 3:17 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
nebeskii wrote :
sem še pozabo vprašat kdaj bo kaj podpore za windows 7



Verjetno ko bo windows 7 izšel?? Torej najverjetneje še ne bo 100% podprt v naslednji različici.
 

Posted Sun 19 Apr 09 @ 3:19 pm
bade25PRO InfinityMember since 2009
pozdravljeni!

Res super da imamo sajt tudi v slo jeziku - moderatorji pohvaljeni!!!!

Eno vprašanje - imam VDJ 5.0pro in zraven konzolo Hercules mk2. Ko želim priključiti nanjo (input) CD player Pioneer CDJ 100s mi hrešči kot 100 hudičev. Preveril sem cd plajer na drugih pogonih - dela normalno. Tudi input imam nastavljen pravilno ( ni na phono). Kaj je narobe in kako se da odpravit. Poudarjam, da sem CD kupil prav zaradi tega, ker je pri Herculesu in VDJ opisano, da lahko priključim externe enote (tudi CD) na njega........sedaj pa ne dela..........

lp vsem!!
 

Posted Thu 28 May 09 @ 3:33 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Pozdrav ;)

Ker imaš VDJ 5 pro, ti predlagam da najprej pobereš verzijo 6.0 ki je bila pravkar izdana.

Kot drugo pa razloži kaj želiš naredit s playerjem. Uporabit kot kontroler (time code)? kot drugi vir? Kaj si mislil s "hrešči"?

lp
 

Posted Mon 01 Jun 09 @ 5:27 am
bade25PRO InfinityMember since 2009
Ok, naloženo imam zadnjo verzijo in še vedno "hrešči" - to pomeni, da je zvok skoraj neprepoznaven, podobno se na primer sliši če si včasih (Starih časih) skuril bas na zvočnikih, pa še tam si potem jasno čul srednjetonce, oz. laično povedano se mi zdi kot da "dobi konzola preveč signala", kot slabo nastavljena radijska postaja. Uporabljati pa sem mislil stotko kot drugi vir, se pravi da določeni komad odvrtiš iz stotke in potem preko konzole preideš na comp. Stvar dela v redu razen tega zvoka, ki je res neuporaben.......
 

Posted Wed 03 Jun 09 @ 3:40 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
ce je to to, poglej nastavitve od konzole kjer imas za nastavit jakost vhoda. nek control panel mas sigurno ali kaj podobnega.
 

Posted Thu 04 Jun 09 @ 2:28 am
bade25PRO InfinityMember since 2009
Mislim, da je v tem problem - to sem zasledil na herculesovi strani - seveda tega pred nakupom nisem vede, prav tako nikjer ni opisano. Problem sedaj poznam - kako ga rešiti pa ne

I hear distortion when connecting devices to the Line input of the
console!


- Make sure the level switch selector (LINE IN / Phono IN) is set to the
appropriate position for your source. -----To je pri meni ok!
- The inputs of the console are made for consumer grade devices with a Line
level output (-10dBu), such as MP3 player, portable CD player, etc.
-Some DJ peripherals (using 2V Line level) or professional grade devices
(using +4dBV level) will overload the inputs signal and consequently create
distortion if connected to the DJ Console MK2 inputs
 

Posted Thu 04 Jun 09 @ 4:56 am
POZDRAVLJENI!!!



RADA bi vas uprašala, nikjer nisem zasledila,imam mk1 hercules mešalno,mogoče mi je malo žal da nisem uzela mk2. Sledeče upam da mi boste lahko pomagal! na radio vrtim glazbo z mk1 hercules z virtualovo različico 3.4., rada bi seveda nadgredila tole zadevo z novejšim virtualu oz verzijo.
registrerana sem nastrani virtual dodala sem tudi licenčni ključ ki sem ga prejela ob nakup mk1 herculs virtual dj 3.4verison. ampak različica obstaja samo to verzija ki jo že imam. rada bi vrtela z virtualu 5 , al pa z to tanovo 6. je mogoče z mk1?? seveda sem poskusila z virtual verzijo 5 in spremenila c confingu midi controler, in nastavla še zraven mk hercules,ampak ga ni zaznalo? prosim pomagajte??
2: Vprašanje:
KAKO naj si natavim v virtualu dj kontroler mk1 virsion 3.4 npr: ko oddajam na radiju glazbo bi seveda tudi rada da bi me videli prek veb cama! zasledila sem to funkcijo ampak ne znam. PLEess HELP ME!!!


SEVEDa pa njalepša hvala za kakšen odg!!



čao. Kaja
 

Posted Sun 07 Jun 09 @ 1:01 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
bade25 wrote :
Mislim, da je v tem problem - to sem zasledil na herculesovi strani - seveda tega pred nakupom nisem vede, prav tako nikjer ni opisano. Problem sedaj poznam - kako ga rešiti pa ne

I hear distortion when connecting devices to the Line input of the
console!


- Make sure the level switch selector (LINE IN / Phono IN) is set to the
appropriate position for your source. -----To je pri meni ok!
- The inputs of the console are made for consumer grade devices with a Line
level output (-10dBu), such as MP3 player, portable CD player, etc.
-Some DJ peripherals (using 2V Line level) or professional grade devices
(using +4dBV level) will overload the inputs signal and consequently create
distortion if connected to the DJ Console MK2 inputs




Sej to sem reku da preveri v control panel od konzole. Verjetno imaš premočen signal iz playerja. Če imaš vhod na LINE, zmanjšaj jakost vhoda programsko in stvar bi morala delat.

lp
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 4:51 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
kajasaruga wrote :
POZDRAVLJENI!!!



RADA bi vas uprašala, nikjer nisem zasledila,imam mk1 hercules mešalno,mogoče mi je malo žal da nisem uzela mk2. Sledeče upam da mi boste lahko pomagal! na radio vrtim glazbo z mk1 hercules z virtualovo različico 3.4., rada bi seveda nadgredila tole zadevo z novejšim virtualu oz verzijo.
registrerana sem nastrani virtual dodala sem tudi licenčni ključ ki sem ga prejela ob nakup mk1 herculs virtual dj 3.4verison. ampak različica obstaja samo to verzija ki jo že imam. rada bi vrtela z virtualu 5 , al pa z to tanovo 6. je mogoče z mk1?? seveda sem poskusila z virtual verzijo 5 in spremenila c confingu midi controler, in nastavla še zraven mk hercules,ampak ga ni zaznalo? prosim pomagajte??
2: Vprašanje:
KAKO naj si natavim v virtualu dj kontroler mk1 virsion 3.4 npr: ko oddajam na radiju glazbo bi seveda tudi rada da bi me videli prek veb cama! zasledila sem to funkcijo ampak ne znam. PLEess HELP ME!!!


SEVEDa pa njalepša hvala za kakšen odg!!



čao. Kaja




Pozdrav :)
1. Verzija ki si jo dobila z MK1 je limited verzija, torej nekoliko oskubljena in seveda ze kar stara, tako da si tudi tle na forumu Limited edition user.
PRO verzije (trenutno v6) nemores pobrat zastonj, bi jo morala kupit -> http://www.virtualdj.com/buy/index.html
Oziroma lahko izbereš kar UPGRADE in imaš ceneje ker že imaš limited verzijo.

2. verzija 3.4 je relativno stara, tko da nisem prepričan da ima možnost video streama. Bi jo moral najt na rač. in namestit in preverit. Lahko pa vedno narediš video konferenco preko msn-ja recimo. Tko imaš še live chat zraven ;)

lp
 

Posted Mon 08 Jun 09 @ 5:00 pm
Lep Pozdrav

Jaz še spet oglašam:-S..No pač moj problem s tistim da bi posneu tist kar jaz počnem s Dj Controlerjem(hercules) in nism še nič pogruntau da bi delalo.. imam pač WAV ali pa MP3 format zdei če dam WAV mi nabija veličino datoteke:-S če dam pa MP3 imam pa težavo s tem da mi za vsakič napiše(Record error...Can´t open MP3 Encoder)... mogoče ve kdo kai ib se dalo naridt ali pa probat da bi delalo?
Ker sedaj sm se kar nauču neki skup sestavt in mi ratuje pa bi rad to posneu:-$


Lp.
 

Posted Wed 10 Jun 09 @ 2:56 am
51%