Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: SLO uporabniki VirtualDJ-a - forum v Slovenščini!! - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Tako je, dobili smo forum v SLOVENSKEM jeziku! :)


Torej ce je kakrsnokoli uprasanje glede VirtualDJ-a, kar na plano z njim!



Lep pozdrav vsem

xeon - moderator slo foruma
 

Posted Sat 28 Jul 07 @ 9:55 am
goran_zHome userMember since 2008
;) ja jaz bi vprasal za skine kak si lahko dol povlečem??? tega glih ne razumem :

Licenses
If you bought a VirtualDJ-based product (like VirtualDJ Pro, VirtualDJ HomeEdition, Numark CUE, Numark VirtualVinyl, Hercules DJConsole, AtomixMP3, etc...), enter in the box below the serial number that came with your product (looking like XXX-XXX-XXXX).

You will then be able to download the latest versions from your download center, and open new areas in the community if your product entitles you to a level boost.

pa bi vprašal če mi lahko kako pomagaš?? lp ;)
 

Posted Thu 18 Sep 08 @ 6:17 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Zdravo, dobil sem tvoj mail, ti bom pa kar sem odpisal.

V tvojem profilu (gumb zgoraj Modify my profile) vpises serijsko st. ki si jo dobil ko si kupil VirtualDJ recimo. Potem ti je avtomatsko dovoljeno pobiranje raznih plugin-ov kot so efekti, skini ipd.

Torej v profilu vpisi serijsko in to je to.

Ce je se kako uprasanje pa kar vprasi ;)

lp
 

Posted Thu 18 Sep 08 @ 6:39 am
goran_zHome userMember since 2008
;) ja npr kaj pa če ga nisem kupo???da sem ga dol potegno z neta???te pa ne morem skinov pa tega dol potegnit?? lp ;)
 

Posted Fri 19 Sep 08 @ 9:31 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
Potem pa nimas kaj veliko iskat ne na forumu ne na strani. Ce ti je vsec, kupi. Zato je pa trial da se preizkusi ;)
 

Posted Fri 19 Sep 08 @ 11:22 am
goran_zHome userMember since 2008
;) hah tak je to :P no hvala lepa vseeno ;)
 

Posted Tue 23 Sep 08 @ 9:34 am
Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve kako delujera skupaj behringer bcd2000 in VDJ5? Predvsem me zanima kako je z nastavljanjem tega controllerja, ali je kaj zakomplicirano oz. ne?

Hvala!
L.P.
Nejc
 

Posted Thu 02 Oct 08 @ 5:23 pm
Lep pozdrav


No tle sm nov pa me zanima kaj moram nardit:
Jaz zvlečm efect iz te strani in ga dam u mapo kjer jih mam shranjene vendar se mi tisiti efect ne pojav v programu?

LP.
 

Posted Sat 04 Oct 08 @ 12:53 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
neco-feco wrote :
Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve kako delujera skupaj behringer bcd2000 in VDJ5? Predvsem me zanima kako je z nastavljanjem tega controllerja, ali je kaj zakomplicirano oz. ne?

Hvala!
L.P.
Nejc



deluje brez problema ;) dobis tudi maper tle na strani ce kupis VirtualDJ.

lp

 

Posted Tue 14 Oct 08 @ 10:38 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
zagasper wrote :
Lep pozdrav


No tle sm nov pa me zanima kaj moram nardit:
Jaz zvlečm efect iz te strani in ga dam u mapo kjer jih mam shranjene vendar se mi tisiti efect ne pojav v programu?

LP.


Efekte je potrebno namestit, ne kopirat v mapo. Imajo .exe koncnico in se namestijo ko jih odpres.

lp

 

Posted Tue 14 Oct 08 @ 10:42 am
tvojmucHome userMember since 2005
Pozdravljeni
Zanima me katere so najmanjse PC hardverske potrebe programa.
Zanima me namrec zato, ker bi zelel DJ Mikser namestiti na mini prenosnik, pa ne vem koliko RAMA, in procesorskega takta potrebuje DJ za delo.
Predvidevana oprema:
dodatna - Zunanja zvocna - USB sound blaster
Dodatni zunanji HD 250GB
DJ mixer - brez video mixerja!
Windows XP
 

Posted Sat 18 Oct 08 @ 9:37 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
tvojmuc wrote :
Pozdravljeni
Zanima me katere so najmanjse PC hardverske potrebe programa.
Zanima me namrec zato, ker bi zelel DJ Mikser namestiti na mini prenosnik, pa ne vem koliko RAMA, in procesorskega takta potrebuje DJ za delo.
Predvidevana oprema:
dodatna - Zunanja zvocna - USB sound blaster
Dodatni zunanji HD 250GB
DJ mixer - brez video mixerja!
Windows XP


Pozdrav, vse pise tudi na strani VirtualDJ-a. Da ti prihranim nekaj casa:

# PIII 850 MhZ computer
# 1024x768 SVGA video
# DirectX compatible soundcard
# 512 MB RAM
# 20 MB free on the hard-driv

;)

 

Posted Sat 18 Oct 08 @ 12:20 pm
 

Posted Sun 19 Oct 08 @ 12:49 pm
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
zagasper wrote :
Am namesti ja no nanj kliknem pa se naj bi instaliralo sam še vedo ni nč .
A bi mogu met kak program kotje ta(http://www.virtualdj.com/addons/4543/Plugin_Wizard_for_PC___MAC.html)?

Am no pa če smem vprašat še neki nasplošno a mogoče kdo ve kako dobijo Dj k znajo basse da lahk iz original melodije nardijo rmx?
Se zahvaljujem za v naprej!!



LP.


Katero verzijo VirtualDJ-a imas? in kam si jo namestil? Ce si jo v mapo ki ti jo ponudi ob namestitvi (mislim da je c:/program files/virtual dj) bi stvar morala delat, vseeno nisem siguren ker verjetno imas DJConsole verzijo (torej starejso verzijo VirtualDJ-a). Tu mislim da bos moral kopirat efekte, in ti nebodo delali vsi, sploh novejsi ne.

Poskusi s tistimi efekti (starejsimi), ki niso za namestit ampak so za kopirat (mislim da so se vedno za downloadat).

Drugega uprasanja pa ne razumem tocno :) razlozi bolj natancno.

lp


 

Posted Mon 20 Oct 08 @ 1:03 pm
Am ja mam DJ Consolo na cd-ju piše ki sem ga dobil zraven da je verzija 3.4.Ja no bom pa probau s strejšimi :D


Am drugo vprašanje:
NO zanima me kako priznani DJ kako in na kakšen način pridobijo al dobijo in original komada rmx komad, no tisit BASSI v ozadju ?
Upam da mi boš zanu povedat ker stem vprašanjem se že doug ubadamXD

LP.
 

Posted Tue 21 Oct 08 @ 9:53 am
Am ja mam DJ Consolo na cd-ju piše ki sem ga dobil zraven da je verzija 3.4.Ja no bom pa probau s strejšimi :D


Am drugo vprašanje:
NO zanima me kako priznani DJ kako in na kakšen način pridobijo al dobijo iz original komada rmx komad, no tisit BASSI v ozadju ?
Upam da mi boš zanu povedat ker stem vprašanjem se že doug ubadamXD

LP.
MOD: Please, do not double post!
 

Posted Tue 21 Oct 08 @ 9:57 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
zagasper wrote :
Am ja mam DJ Consolo na cd-ju piše ki sem ga dobil zraven da je verzija 3.4.Ja no bom pa probau s strejšimi :D


Am drugo vprašanje:
NO zanima me kako priznani DJ kako in na kakšen način pridobijo al dobijo in original komada rmx komad, no tisit BASSI v ozadju ?
Upam da mi boš zanu povedat ker stem vprašanjem se že doug ubadamXD

LP.



Pri 3.4 je potrebno kopirat efekte, delajo pa samo starejsi.

Eksperimentiraj malo s tvojim kontrolerjem (DjConsole) in bos sam videl kako se to naredi ;) Sicer pa DJ-i ki delajo remixe ne delajo to v zivo in z VirtualDj-em ampak s programi za delat musko. Je pa veliko bolj zahtevno kot mixanje v zivo.

lp
 

Posted Wed 22 Oct 08 @ 9:28 am
Živjo

No tnx da si pomagu sam mslm da use en še nebo šlo brez unag programčka al kaj je k sm dau link ,ker sem dowlandou efecte ki je pod njim pisala pač verzija in se mi je prenesu an namizje jst pa iz namizja v mapo pa še usen ne dela.


LP.
 

Posted Wed 22 Oct 08 @ 11:49 am
xeonPRO InfinityModeratorMember since 2004
zgleda da so vsi efekti, tudi starejsi za namestit in ne kopirat. Preveri ce si namestil VDJ v mapo kot jo VDJ predlaga in potem namesti se efekte. Sicer pa naredi reinstall VDJ in potem namesti efekte, bi moralo delat.
 

Posted Thu 23 Oct 08 @ 3:50 am
No bom probau ce nebo pac nebo
Am a ti mas prou celotno opremo pa ce si ze kdaj preuredu kaksen komad?

LP.
 

Posted Thu 23 Oct 08 @ 8:49 am
10%