Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Mc Crypt MIDI-5 Pomoc hitno

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

DownlinHome userMember since 2012
E ljudi ovako kupio sam od coveka jednog ovaj kontroler i kada sam ga povezao kuci na piratsku verziju virtual dj 7 preko usb-a radili su mi samo tockici oni veliki za skrec a ovo ostalo nije nista, valjda ih nisam mapirao ili nisam znao da to podesim trazio sam na netu i nisam uspeo i onda sam se napravio pametan i uzeo od eksternog hardiska adapter i ubacio u kontroler i samo se cula varnica neka i odjednom svi dugmici na kontroleru su svetleli i nisu reagovali ni na sta a ni ona dva tockica za skrec. E ovako zanima me da li je kontroler crkao i koliko bi kostala popravka jer taj kontroler sam uzeo kako on tvrdi bio je nov cena je bila 35e( cenkao sam se :) ).
 

Posted Sun 08 Jul 12 @ 7:49 am
Zdravo...
Adapter nisi trebao uključivati u kontroler jer ne bi prepoznao novi uredjaj i time je kontroler imao mali spoj (ako se čula varnica i pojava svijetla), a što se tiče popravka ja mislim da je moguće, al' sve zavisi od kvara...
Najbolje bi bilo da si detaljno pročitao ovaj Balkan Forum i možda bi ti baš neko pomogao oko mapiranja...
I kad budeš kupovao još nešta što je vezano za DJ opremu uzimaj od prodavača koji imaju garanciju na taj artikal...
Nadam se da sam malo pomogao, al' najbolje bi bilo pitati moderatore :)
 

Posted Mon 09 Jul 12 @ 10:25 am
DownlinHome userMember since 2012
Hvala na odgovoru, kada sam ukljucio adapter u controler cula se varnica i odjednom upalila sva svetla i krenulo je controler da smrdi tako da je nesto pregorelo unutra e sada ako neko zna kolika je steta ucinjena i koliko bi kostala popravka toga?
 

Posted Mon 09 Jul 12 @ 1:05 pm
Zdravo...
Sigurno je u kontroleru neka ploča zbog malog spoja izgorila, a cijena popravka neznam koliko iznosi...
Sad malo traži po Google-u i možda baš pronadješ nešto :)
 

Posted Tue 10 Jul 12 @ 2:01 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
@ Downlin

super sto spominjes Crackovanu verziju
 

Posted Wed 11 Jul 12 @ 2:17 pm


(Old topics and forums are automatically closed)