Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: DJ Control MP3 e2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

safos kalitero apo to proigoumeno. alla sto episimo sait den blepw kati.
 

Posted Sun 06 Sep 09 @ 6:25 am
 

Posted Sun 13 Sep 09 @ 10:24 am
panosdHome userMember since 2009
paidia giati den mou dinei allo skin?????
 

Posted Thu 05 Nov 09 @ 12:10 pm
Emfanisiaka mou aresei pio poly apo tin rmx.
An eixe kai ensomatomeni karta ixou.......
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 8:06 am
ti les g ayto giannh??
to e2 + mia exwterikh karta hxou....

elafry k mikro deixnei... dn nomizw oti mporeis n gineis pio mobile ap ayto!
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 8:25 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
akoma pio mobile einai i hercules mk2!

1 kilo kai oso einai 2 palames.....
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 8:30 am
pragmati!

alla dn 8a thn protimousa logo kataskevhs. toso epeidh einai poly strimwgmenh, alla k apo poiothta.
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 8:45 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
ti douleua 1 xrono se magazi kai itan ok...
synithia einai
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 9:04 am
re paidia mia erotisi mono etsei kai thelo voeithia pos mporo na valo allo skins mou exei vlalei thn pisti afto to skins kai den volevome protimo t 5.0 to skins pou einai mauro me pekap mia voeitia an epitrepete exo thn konsola dj control mp3 e2 kai thn exo edo kai 1 mhna kai epeksa mono 2 meres kai meta to paratathsa giati den mou aresei to skins kai den volevome me afto to skins pou exei apo to cd eiparxi kapia lisi kapio drivers na mou stilete skins mpeno mesa sths ri8moseis kai den exei skins tipota mono giathn karta ixou exei
 

Posted Mon 21 Dec 09 @ 10:09 am
Mias kai pira ton sigkekrimeno midi controller na po merika sxolia, se sxesi panta me tin MKI pou exo..

1o einai safestata pio kali se thema barous kai ipsous...I poiotita kataskeyhs mexri stigmis (mia ebdomada) mou fainetai mia xara, se bathos xronou tha dixei. Ta jogs oxi tipota special, douleuoun gia tin douleia pou to thelo. To layout to brika poli eukolo na to matheis kai einai auto akribos pou zitousa...En oligis theoro oti ekana mia kali agora (99 euro) se sxesi me ta panakriba modela pou safos exoun anoteri poiotita kataskeuhs kai fiska alles dinatoties..

Gia tin istoria exo sindedemens kai tis 2 konsoles (MKI kai MP3 e2), tin mia gia karta ixoun kai tin deuteri gia midi controller...Mia xara paizei to sistima, safestata xreiazete nea karta ixoun kapoi stigmi (prosanatolizome gia tin NI Audio 4)...
 

Posted Mon 21 Dec 09 @ 11:46 am
paidia exo thn herciles mp3 e2 kai paizi se virtual dj 3.4 ginete na alakso to skins gia paradigma san to 5.2 na paikso ligi voei8ia an epitrepete
 

Posted Thu 25 Mar 10 @ 12:00 pm


(Old topics and forums are automatically closed)