Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: καλησπερα,ερωτηση για την denon7000 - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
dj army1990 wrote :
το κουμπι Vinyl λειτουργει κανονικα οπως και ολα τα κουμπια..και κατι αλλο οταν βαζω κομματι απο το κοντρολερ σε deck που ειδη παιζει δεν με ρωταει αν θελω να το βαλω το πεταει και ας παιζει αλλο πηγα ρυμθισεις το αλλαξα αλλα τπτ..

Δλδ στις ρυθμίσεις το loadsecurity το έχεις στο On, και εξακολουθεί να το φορτώνει χωρίς να σε ρωτάει ?
Λάβε επίσης υπόψη ότι το Security δεν δουλεύει αν το deck δεν πάιζει στον αέρα (δεν είναι δλδ σηκωμένο το Volume του deck)

 

Posted Sat 29 Dec 18 @ 3:07 pm
Καλησπερα στην ομαδα. Πηρα και εγω σημερα την MC7000 και αντιμετωπιζω προβλημα με το mapping. Καταρχας μολις την συνδεσα δεν μου ανοιξε καποιο παραθυρο διαλογου για το αν την αναγνωρισε. Επισης στις ρυθμισεις ηχου, στην καρτελα ''καρτα'' δεν αναφερεται πουθενα το controller. Κατεβασα τους drivers για τα windows, καθως και του firmware αλλα το προβλημα παρεμεινε. Παρολα αυτα ηχος απο τα ακουστικα βγαινει (δεν εχω ηχεια αυτη την στιγμη για δοκιμη), ομως το controller δεν συγχρονιζεται με το προγραμμα. Καμια ιδεα?
 

Posted Fri 06 Mar 20 @ 4:30 pm
 

Posted Fri 06 Mar 20 @ 5:43 pm
Nαι εννοειται οτι εγκατεστησα και τα 2. Το θεμα ειναι γιατι δεν μου εμφανισε μηνυμα οταν την συνδεσα για πρωτη φορα και γιατι ενω βλεπει τους Asio drivers και περναει ηχος μεσα απο τον controller δεν υπαρχει στο mapping. Να σημειωσω οτι επι χρονια δουλευω με το mc6000 το οποιο ακομα λειτουργει αψογα. Στην εξοδο μου εμφανιζει επιλογη και για ''Denon dj Asio driver (ASIO)'' που χρησιμοποιω για το mc6000 και το ''Denon dj mc7000 (ΑSIO)'' που εμφανιστηκε σημερα. Επισης στην καρτελα controllers μου εμφανιζει σαν επιλογη ''Denon mc7000 (custom mapping)'' και πιο δεξια στις ρυθμισεις μονο το custom mapping και οχι το factory default.
 

Posted Fri 06 Mar 20 @ 6:41 pm
Χρησιμοποιείς την τελευταία (και γνήσια) έκδοση του προγράμματος;
 

Posted Fri 06 Mar 20 @ 9:08 pm
Ειναι η εκδοση 8. Η ιδια εκδοση σε αλλο laptop το αναγνωριζει κανονικα, οποτε μαλλον θα προχωρησω σε μια απεγκατασταση για να δω πως θα παει.
 

Posted Sat 07 Mar 20 @ 7:29 am


(Old topics and forums are automatically closed)