Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: mac kai vdj 6.03 - Page: 3

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

paidia pos diagrafo pliros to virtual dj??
 

Posted Fri 05 Feb 10 @ 5:29 pm
Prin sou po pos diagrafeis , dokimase ta parakato.
Den ksero an einai to idio me ta mac , alla sta windows anoigeis to programma tou virtual , patas gonfig , browser , kai stin database kato kato dialegeis ton skliro pou einai ta tragoudia sou , kai patas antistoixa , check , clean , fix.
Ola ayta vevaia afou kaneis reanalyze ta kommatia sou.
Dokimase to.
Toulaxiston sta windows etsi einai.
 

Posted Sat 06 Feb 10 @ 5:47 am
paidia eho ena provlima me tin karta hxou...otan vazo tin epilogi sto vdj apo to config oti eho dyo kartes ixou mou kanei enan thoryvo san parasita poly dynato kai den akouo tpt allo...ti ftaiei?ti prepei na kano?
episis thelo na mou peite an xerete an i karta ixou creative xmod einai 4.1...an ohi tha ithela na mou proteinetai kapoia oikonomiki.
paidia epidi to hreiazomai gia ti douleia mou tha sas parakalousa na me voithisetai!!!!!
 

Posted Tue 09 Feb 10 @ 7:34 pm
Prin sou po pos diagrafeis , dokimase ta parakato.
Den ksero an einai to idio me ta mac , alla sta windows anoigeis to programma tou virtual , patas gonfig , browser , kai stin database kato kato dialegeis ton skliro pou einai ta tragoudia sou , kai patas antistoixa , check , clean , fix.
Ola ayta vevaia afou kaneis reanalyze ta kommatia sou.
Dokimase to.
Toulaxiston sta windows etsi einai.
entaxei file mou evgala akri s'euharisto poly!
 

Posted Tue 09 Feb 10 @ 7:35 pm
paidia eho ena provlima me tin karta hxou...otan vazo tin epilogi sto vdj apo to config oti eho dyo kartes ixou mou kanei enan thoryvo san parasita poly dynato kai den akouo tpt allo...ti ftaiei?ti prepei na kano?
episis thelo na mou peite an xerete an i karta ixou creative xmod einai 4.1...an ohi tha ithela na mou proteinetai kapoia oikonomiki.
paidia epidi to hreiazomai gia ti douleia mou tha sas parakalousa na me voithisetai!!!!!

paidia sas parakalo para poly voithiste me....
eho vrei auti tin karta ihou Deejay Trim 4&6 κάρτα ήχου Hercules apo naka
 

Posted Wed 10 Feb 10 @ 5:52 pm
ti akrivos sou kanei gia na katalavw????
 

Posted Thu 11 Feb 10 @ 9:11 am
dokimase na piraksis to latency.....
 

Posted Thu 11 Feb 10 @ 9:16 am
kalhspera i need to help...... loipon eixa sto mac trial version VDJ k agorasa to hercules DJ Control MP3 e2 ekana egatastasi to virtual dj evala k to serial number k mou vgazei ayto to mnm


VirtualDj

The controller has not been detected.

please plug in the controler end start VirtualDj again.



ti prepei na kanw re pedia???
 

Posted Sun 14 Feb 10 @ 3:50 pm
pedia wraio forum eiste gamatoi eyxaristw gia ths apanthshs sas!!!!
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 8:35 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
???
 

Posted Thu 11 Mar 10 @ 10:14 am
Paides einai shmantiko ligh voitheia...Vazw mia e3wterikh karta hxou usb kai enw exw proakoustikh akougetai mono apo de3ia kai gemato parasita...exw macbook pro kai epeidh to agorasa prosfata den 3erw na to xeirizomai poly kala akoma...
 

Posted Fri 09 Apr 10 @ 10:08 am
GIASAS EXO ENA LAPTOP MAC KAI EXO TO VIRTUAL DJ VERSION 1.0.1 DJCEDITION MP3E2 GIA 20 HMERES

EVALA TO V6.0 DEN VLEPI THN KONSOLA THN MP3E2 HERCULES EVALA TO V6.0.4 THN VLEPI ALA META APO LIGO MOY VGAZI ERROR 8

TI KANOYME TORA?
 

Posted Sat 18 Sep 10 @ 3:11 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
papas100 wrote :
ALA META APO LIGO MOY VGAZI ERROR 8

TI KANOYME TORA?

http://www.virtualdj.com/buy/index.html

-Bazeis to serial number apo tin limited ekdosi ths hercules pou exeis, (Enter the keycode of your current product)
-Agorazeis -me ekptosi- to full pro virtual dj kai exeis to kefali sou hsyxo, anti na psaxnesai me oti briskeis sto internet.

Edit : blepo exeis thn Hercules rmx. Ayti dinei poly kali ekptosi gia to pro: 50% se symferei na baleis to serial apo aytin i version anti ths E2
 

Posted Sat 18 Sep 10 @ 3:16 am


(Old topics and forums are automatically closed)