Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: My site - Page: 2

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Digital sound services

Paidia sorry gia to post, ithela na "googliasw" to site mou.
 

Posted Fri 30 Oct 09 @ 9:37 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
o kalyteros tropos gia to google einai na to grapseis sto site sou kai na to kataxoriseis stin idia ti google!
 

Posted Sat 31 Oct 09 @ 4:54 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
aledjo wrote :
o kalyteros tropos gia to google einai na to grapseis sto site sou kai na to kataxoriseis stin idia ti google!


pos ginetai ayto ?

Kaloriziko to site Dad.
Erotisi: to paketo pou pires giati eida ligo tis times kai einai poly kala exei dorean webhosting 6gb kai sou epitrepei na anebaseis mono apo frontpage an katalaba kala ?
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 1:43 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 3:41 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Katoxyrwnontas to domain name mesa apo to papaki.gr (gia dyo xronia peripou 20euros) sou dinoun dwrean hosting (6MB) mesw www.Tophost.gr me email typou name@domainname.gr kai alles dwrean ypiresies opws mail forwarding, statistics klp.

To site to eftiaksa me FrontPage alla mporeis na to ftiakseis me oti ergaleio theleis. Allwste esy anevazeis arxeia html epomenws to pws ftiaxtikan auta den tous endiaferei.
Twra gia to diko mou, mporw na sou pw oti akoma antimetwpizw symbatotita me Firefox as poume pragma to opoio me odigei sto symperasma oti den tha eprepe na to ftiaksw me Frontapge pou opws swsta eipe o aledjo ..pethainei.
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 4:06 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Gia to pws emfanizesai psila sto google, einai mia olokliri istoria kai ousiastika einai to mystiko tia etaireias Google. Auto pou sigoura isxyei einai oti to Google DEN psaxnei lekseis kleidia mesa sto site opws isxye paliotera i toulaxiston den paizei to rolo pou epaize paliotera.
Auto pou isxyrizontai oi perissoteroi einai oti auto pou se anevazei psila einai ta lnks pou yparxoun se olo to diadyktyo gia to site sou. Gi auto lene, osa perissotera links vrei to Google toso psilotera vgaineis.
Thewries !
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 4:12 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oxi den einai toso tragika ta pragmata me ti google.

gia na katalabeis poso apla einai, grapse sto google to "aledjo" h "dj aledjo"

oso gia to sxediasmo, an exeis xrono asxolisou me joomla kai ase to frontpage stin akri.
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 4:20 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
Koita aledjo, einai poly logiko na se vgalei psila to google an patiseis to aledjo giati poly apla den nomizw na yparxoun kai polloi aledjo.
Auto pou einai omws aparaitito einai na vgaineis psila an kapoios psaxnei as poume dj gia to gamo tou. Profanws tha patisei ti leksi dj (pou dinei merika ekatomyria sites) aki ti leksi gamos (episis arketes). H magkia einai na vgeis stis prwtes (to poly 6-7 selides), meta vrasta, den koitaei kanenas.
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 5:07 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
oraia, thes na dokimaseis kati allo?
anoikse to google kai grapse stin anazitisi Edward Maya - Out Of Love
to opoio to exo sti selida mou ego kai ekatomyria alla sites se olo to kosmo!

sosta?

koita mono sti proti selida kai pes mou ti blepeis....
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 6:37 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
ki an grapseis Melanie Fiona La vie en rose se vgaxei stin selida 8.
Koita einai logiko na vgazei psila mia akrivis frasi pou exeis sto site sou. To thema omws einai o tropos me ton opoion psaxnei enas user na vrei kati.
An dld kapoios ksanalew psaxnei enan dj na kanei ena party, ti tha grapsei sto google "Empeiros dj ziteitai gia party stin perioxi tou Zwgrafoy"?
Oxi tha grapsei kapoioes lekseis kleidia.
Telos pantwn thewries epanalambanw.
pantws to na kataxwriseis links se site einai mia lysi pou apodeiknuetai swsti. An mporouses bebaia na ftiakseis ena keimeno pou na periexei OLES tis lekseis kai fraseis pou tha mporouse kaneis na grapsei sto search (autes pou ton aforoun) pali tha voithouse. Auto omws katalavenete oti den apodidei panta. Egw as poume exw valei stin prwti selida katw katw (me maura grammata, na min fainontai) oles autes tis lekseis kleidia,alla dystixws den boithaei....
Telos pantwn kouventa na ginetai.
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 7:10 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
an to kaneis kataxorisi sto google tha ginei.
thelei kai xrono omos, de ginetai tin idia mera....
 

Posted Mon 02 Nov 09 @ 7:37 pm
na pros8esw kai egw to sitaki mou.

Site link:
http://www.djanrast.com

Live in the bright side of music!

8a breite merikes sylloges pou exw ftiaksei kai merika dika mou kommatia
opoiadipote kritikh-protash-gnwmh dekth!!
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 3:12 am
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
giati einai aparaitito to sign in gia na deis as poume ta charts? To na dineis etsi aploxera to email sou den einai kai to kalytero pragma ston kosmo.
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 3:33 pm
mhn to blepeis monopata to 8ema milhses gia ta charts mono...
to exw sthsei olomonaxos to site einai mhnes douleias xrhma kai megalh dia8esh-oreksh. dinw plhrofories gia events bgazw sylloges dinw mousika nea, dika mou nea kommatia pou kai ayta apaithsan apo emena xrooooono kai xrhma me mono antalagma mia egrafh sto site to oti eides to site esy kai opoiosdipote kai 8ewrhse swsto na graftei dinontas mono to mail tou gia emena einai h megalyterh plhrwmh. allwste egw ti na ta kanw ta mail ante kamia fora ana dymhno na steilw oti "eimaste edw ananewmenoi kai sas perimenoume" h na anakoinwsw kapoious apo tous diagwnismous pou kanw dinontas me klhrwsh mhniaious logariasmous sto rapidshare...

ayta...

den einai anagkh na ginomaste kaxypoptoi mesa sthn lasph yparxoun kai atoma pou pragmatika goustaroun auto pou kanoun kai tous aresei oti kalo briskoun na to moirazontai me allous...

Panta filika
Dj.Anrast



http://www.djanrast.com
 

Posted Sat 07 Nov 09 @ 4:43 pm
snik3Home userMember since 2009
Anrast poly wraio to site.

Mpravo.
 

Posted Sun 08 Nov 09 @ 6:27 am
ilias7Home userMember since 2005
 

Posted Wed 24 Mar 10 @ 6:19 pm


(Old topics and forums are automatically closed)