Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Koji controller za pocetnika?

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Ja sam početnik, i nemam ništa od opreme, želio bih da kupim sebi neki dobar controller a ne baš preskup, za vježbu.
Šta preporučujete?
Pozdrav!
 

Posted Thu 06 Aug 09 @ 7:04 am
ORTAK PROCITAJ OVAJ FORUM DOLE IMA DEKCO KO I TI SVE SAM MU REKO
 

Posted Thu 06 Aug 09 @ 3:17 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Napisi link ;)
 

Posted Mon 17 Aug 09 @ 4:19 am
ja imam hercules rmx i prezadovoljan sam... stabilan je i kvalliteta zvuka je odlicna nema greske,,
 

Posted Mon 17 Aug 09 @ 7:10 am
zadovoljan si zato sto nisi probo x ponenta na torqu ili serata na...seratu :D
 

Posted Thu 20 Aug 09 @ 10:12 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
dj-dario11 wrote :
zadovoljan si zato sto nisi probo x ponenta na torqu ili serata na...seratu :D


Naravno da postoje bolje stvari od Hercules-a ali kostaju vise ;) Svako gleda da prodje dobro sa kupovinom u pogledu cene i kvaliteta.
Hercules nece nikada biti Pioneer, ali u tome je i sustina - izbor ;)
Ja koristim Numark Total Control i zadovoljan sam.
 

Posted Thu 20 Aug 09 @ 11:40 am
ja sam radio na total controlu i prsti su me zabolili od tih malih dugmica uput ovo je DJ-skrib ili maki2000 ali mi se srusio sustav i neznam koja je sifra nit e maidl adresa da dobijem to nazad takod ja uzeo od bratica
 

Posted Sun 23 Aug 09 @ 5:03 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Dj Skrib
Bio si banovan zbog nepostovanja pravila. Zao mi je ali si bio upozoren vise puta. Zbog tebe je cak Balkan forum bio i zakljucan.
Ovaj deo foruma je moja dobra volja i da nije mene ne bi ga ni bilo ;)
Dakle, postujte pravila ako zelite ovaj forum, inace vlasnici ce ga ugasiti.
Hvala na razumevanju

Na temu
Ne znam kolike prste imas ali ja TC koristim bez problema, obicno sa Spoljnim hardverskim mixerom.
 

Posted Sun 23 Aug 09 @ 6:12 am
yeap , same here, TC radi savrsheno i raspored tastera je savrshen. Staje svuda jer je mali i prikladan za rad. Preporucujem ga svakom pocetniku...
 

Posted Sun 23 Aug 09 @ 10:02 am
moja preporuka je numark mixtrack pro, malo skuplja stvarcica ali kvalitetna i nosi ime koje se bavi proizvodnjom iskljucivo DJ opreme, a ne ko hercules koji na svojem webu ima ponudu i pc opreme i bog zna cega jos, dok klik za dj opremu moras trazit po njihovom webu. numark ima ugradenu zvucnu karticu, velike "kotace" osjetljive na dodir, gumbice sa dovoljnim razmakom; tako da ne zapinjes po ostalima, cak ima, sto se meni jako svida - kod tipke za palit efekte imas tri knoba; jedan za biranje efekta, a druga dva za podesavanje parametara (jako dobra stvar). naravno tu je i sama zavrsna kvaliteta plastike i nema osjecaja da imas igracku ispred sebe. U paketu dolazi i VDJ LE. i jos da spomenem da se svaka tipka na controleru da mapirat (programirat) za individulane potrebe.
za sad koristim numark na jednoj slabijoj konfiguraciji pa nemam 100% odaziv (reakciju) ali sam cak iznenaden jer sam ocekivao puno slabiju reakciju.
pa na kraju krajeva, ako se mislis bavit DJ-ingom nikad neces bit potpuno zadovoljan opremom i stalno ces htjet jos nesto ili jos bolje, pa preskoci onaj dio kupovine opreme za pocetnike i kreni od sredine.
pozz
 

Posted Wed 19 Jan 11 @ 7:07 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
ja svakome mogu da preporucim DN-MC6000. Imam ga sada mesec dana i mogu da gazem da je dosad ludilo.
SoundKartica je fenomenalna.
 

Posted Wed 19 Jan 11 @ 8:24 am
ja svakome mogu da preporucim DN-MC6000. Imam ga sada mesec dana i mogu da gazem da je dosad ludilo.
SoundKartica je fenomenalna.

da da da, ouuuu denon je opasna stvar, kolko para tolko muzike....
 

Posted Wed 19 Jan 11 @ 8:29 am
DJDAKI1PRO InfinityMember since 2008
DJkaofe wrote :
ja svakome mogu da preporucim DN-MC6000. Imam ga sada mesec dana i mogu da gazem da je dosad ludilo.
SoundKartica je fenomenalna.

da da da, ouuuu denon je opasna stvar, kolko para tolko muzike....


to si uprovu, jeste skupa stvar ja sam je kupio za 709€.
 

Posted Wed 19 Jan 11 @ 8:48 am
Pozdrav!
Ja sam pocetnik u mixanju balkanske muzike,zasad uzimam muziku od drugih dj-eva i sklapam ih u velike mixeve.(zasad).Preko ljeta mislim si uzezi neki kontroler do 2000 kn.Zelio bih se baviti se time,profesionalno naravno s vremenom,moze li mi netko dati nekakav savjet.
Hvala!
 

Posted Sun 17 Apr 16 @ 9:00 am
Pozdrav svima ,prvi put se javljam na forumu,Totalni sam pocetnik i zelio bi kupit dj kontroler ,sad samo zelim da mi neko malo bolje objasni ,ako sam dobro shvatio svaki kontroler koji uzmes s njim dobijes i softver (virtual,serato,traktor) na koji mozes prikljucit kontroler?Imam ponudu da kupim Reloop digital Jockey 2 ce (100e) isplatili mi se to uzet polovan je ali veoma dobro ocuvan ,mogu li ga koristiti na virtualdj ili moram na traktor posto se inace traktor i dobija s ovim kontrolerom ...
 

Posted Fri 22 Jul 16 @ 12:02 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Taj Reloop je imao moj prijatelj i uopste nije bio zadovoljan, brdo problema i kaze da i dalje koristi Numark Mixtrack Pro jer mu radi bolje.
 

Posted Fri 29 Jul 16 @ 3:40 pm
Hvala na odgovoru,cekacu da nadjem onda mixtrack .Da nema ko slucajno u Crnoj Gori da ga prodaje ? :D
 

Posted Mon 22 Aug 16 @ 11:18 am
Hercules glow,instinct, Mp3 e2 koju bi mi preporucili od ove tri? Hvala unapred
 

Posted Tue 13 Dec 16 @ 2:44 pm
ivan-LE userMember since 2006
moj budžet je 3250 kn volio bih kupiti kontroler i mikser zajedno za 3250 kn.Što mi preporučujete?A također mi treba nešto za početnike
 

Posted Mon 10 Apr 17 @ 8:45 am


(Old topics and forums are automatically closed)