Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Potrebna Pomoc!!! - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

Interesuje me staje sve potrebno za Laptop, dabi mogo koristiti VirtualDj pomocu mixete u Diskoteci, koji babal treba da kupim. Ako moze neko da mi objasni. I koliko kosta to sve, i dje se moze nabaviti.

HVALA UNAPRIJED
 

Posted Sat 01 Nov 08 @ 5:31 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Potrebna ti je samo zvucna kartica sa 4 kanala (2x stereo) za oba deka u VDJ-u. Od kablova ti je potrebno, to jes zavisi koju karticu uzmes, na primer Sound Blaster Live USB 5.1 koja je oko 60 evra ima male 3,5mm "banane" a sa druge strane ti trebaju stereo RCA "Chinch" konektori koji idu u miksetu. Neke zvucne imaju RCA na sebi i u tom slucaju uzimas klasicne kablove kao za Cd plejere.
 

Posted Sat 01 Nov 08 @ 9:27 pm
Aha, Ok care.. postomi je to sve potrebno za ovu Subotu. Jeli mozes izeti moj msn adressu, mr.da-ny@hotmail.com pa da se dogovorimo detaljnije , ako moze. Hvala ti
 

Posted Sun 02 Nov 08 @ 4:31 am
Can anyone tell me how to put the language that i want on my VirtualDj?send me pm ;)
 

Posted Sat 08 Nov 08 @ 6:25 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Jacks^_^w wrote :
Can anyone tell me how to put the language that i want on my VirtualDj?send me pm ;)


Do not spam the board please, use General forum for English.
 

Posted Sat 08 Nov 08 @ 7:43 am
hozboHome userMember since 2008
kako da ubacim jezik u virtual dj program za windows,downloadovao sam ali neide....hvala
 

Posted Tue 18 Nov 08 @ 3:12 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Na koji jezik mislis, u VDJ ili Windows? Postoje Srpski, Hrvatski za VDJ ali je to radjeno za stare verzije tako da nece raditi na novim verzijama.
 

Posted Tue 18 Nov 08 @ 3:57 am
nurkecHome userMember since 2008
Your current licenses do not allow you to download Skins kako mogu dobiti tu licencu za skinove !!
 

Posted Tue 25 Nov 08 @ 12:29 pm
 

Posted Tue 25 Nov 08 @ 1:15 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
 

Posted Wed 26 Nov 08 @ 10:11 am
DE ZNAM jJA kako da ubacis jezik i RADI 100 posto ja sam svoju virtual dj 5 napravio samo neke rjeci na hrvatskom..A I MOZES CJELI program da bude na Hr Ili koji vec oce
 

Posted Thu 27 Nov 08 @ 8:59 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pa ne vrede nam samo neke reci, ili je sve prevedeno kako treba ili nista ;)
 

Posted Thu 27 Nov 08 @ 10:14 am
PA ALF ja sam sam sebi preveo cjeli VDJ NA hrvatski ali posto nisam ljubitelj naseg jezika tipa--glazba jos uvjek svira na Decku broj 2--ja sam preimenovo Mjuza ti js uvjek svira na decku broj 2
 

Posted Tue 02 Dec 08 @ 6:36 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pa uradi to ozbiljno i posalji na sajt da mogu i drugi da skinu.
 

Posted Tue 02 Dec 08 @ 6:59 am
a kako cu da uploadam kad nisam koisnik BAR NE KUPLJENI HEHE..ajde javi mi sto prije jer bi stvarno zelio da ljudi si mogu skinit
 

Posted Wed 03 Dec 08 @ 1:42 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Mislim da ne moras da imas licencu za postavljanje prevoda. Provericu pa javljam.
 

Posted Wed 03 Dec 08 @ 3:45 pm
ajde vidi mi to ali mislim da ne treba jer bio jedan lik speedy ghost koji je t uradio pisalo je no licence user
i skinove mozs uplodavat ai akao nisi registriran...e lako je uzet treba nesto i djaba dat
 

Posted Thu 04 Dec 08 @ 9:28 am
kako da ubacim efekte i skinove u virtual dj sve sam skinuo al nemogu da ih ubacim...
 

Posted Mon 18 Apr 11 @ 10:30 am
DJ ZOCAHome userMember since 2009
Kada instaliraš Virtual DJ, u My Documents ti se pojavi folder "VirtualDJ", i tu imaš posebne foldere za "Skins", "Effects"... To što si skinuo prebaci tamo i to je to.
 

Posted Mon 18 Apr 11 @ 3:08 pm
GorcinHome userMember since 2011
Moze li mi neko pomoci da resim ovaj problem: kupio sam notebook i instalirao virtual dj na njega, ali ono nece da mi udje u program jer je velika rezolucija programa i ne moze da se prikaze na malom ekranu notebook-a...naime, meni je potreban SKIN VIRTUAL DJ-a SA REZOLUCIJOM KOJA JE 800 x 480 KOJA BI ODGOVARALA NOTEBOOK-u? Ako ima neko ko bi mogao da mi pomogne neka se javi i neka ostavi link sajta na kome mogu da nadjem Virtual DJ sa ovakvom rezolucijom ;) Pozz
 

Posted Fri 11 Nov 11 @ 3:39 pm
87%