Quick Sign In:  

Forum: Balkan Forum

Topic: Timecode vinyl u Srbiji!

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

DJ_IGGYHome userMember since 2006
Posto vidim da su se pojavile timecode ploce u prodaji, kako da ih narucimo mi iz Srbije??? :(
 

Posted Sun 06 Jan 08 @ 4:44 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Pozdrav
Timecode ploce su u prodaji odavno, samo se cekala treca generacija. Na zalost, jos uvek je jedini nacin narucivanje putem ovog sajta kreditnom karticom ili money transferom, sto je bolja solucija. Bilo je price da se pokrene neka akcija za ove prostore i da mozete narucivati ploce na primer kod mene ali za sada jos uvek nista. Ako bude nekih vesti, javicu ovde.
Poz
 

Posted Mon 07 Jan 08 @ 8:37 am
DJ_IGGYHome userMember since 2006
Ima li sta novo? Hoce li biti sta od timecode?
 

Posted Sat 02 Feb 08 @ 9:35 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Za sada nista na zalost, javicu ovde ako bude novosti.
Pozdrav
 

Posted Sat 02 Feb 08 @ 9:16 pm
Dali je neko porucivao odavde iz srbije karticom TCV , ja imam Visu clasic i Visu electron , dali je to dovoljno ili mora da se ima neka specijalna Visa internet kartica?
 

Posted Wed 13 Feb 08 @ 8:29 am
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Probaj da se informises da nekim domacim forumima gde ima dosta tema o online shopingu. Problem je veci da li ce ti nesto zaista stici a ne kreditna kartica.
 

Posted Thu 14 Feb 08 @ 4:02 am
DJ_IGGYHome userMember since 2006
Treba ti kartica za placanje preko interneta! Najpovoljnija i najsigurnija je Vojvodjanska banka, tu mozes uzeti tu karticu i informisati se!
Ja do sada nisam imao problema sa kupovinom na Internertu...... Nasam sam jednu vdj plocu u Srbiji, neki klinac mi prodao! Jupiiiiiiii..... :D
 

Posted Sun 17 Feb 08 @ 5:31 pm
DJ-ALFPRO InfinityModeratorMember since 2005
Da, ali koja verzija? Zadnja je 3 generacija i ona radi najbolje sa novijim verzijama VDJ-a.
 

Posted Mon 18 Feb 08 @ 3:07 am


(Old topics and forums are automatically closed)