Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Text se Videoclips

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Zito sygnomi poy tin idia erotisi tin ekana kai sto kentriko forum me tis texnikes apories, alla epeidi eimaste ellines kai to psaxnoyme kalytera, protimo na to rotiso kai edo!

Exo mia karta grafikon markas ATI -Rageon 9550! Ayti i karta moy dinei tin dynatotita na deixno se mia tileorasi ta video-clip poy paizo.
To erotima einai ena alla me dyo skeli! Mporo na allakso fo "font" poy xrisimopoiei gia na deixnei ton titlo toy video-clip? Omoia mporo na allakso to font poy deixnei to "text" (=p.x. logotypo toy magazioy)? To leo giati an grapso ellinika, i tileorasi moy ta deixnei kinezika (opos kai to preview toy virtual dj).
Me alla logia... to programma den ksero poia grammatoseira theorei default kai pos mporo na to allakso ayto.
 

Posted Wed 26 Apr 06 @ 8:22 pm
Hellooo!
Loipon apoti katalava exeis provlima me ta ellika tou vdj giauto rixe mia matia sto beginners topic (ellinikoi xaraktires) kai ftiaxe ta ellika sou etsi ola tha ta deixnei swsta(alliws xanagrapse;)
 

Posted Wed 26 Apr 06 @ 9:45 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Den pisteyo ayto poy zitaei na linetai me ton idio tropo, alla as dokimasei.
Pantos exo nea na sas po oti unicode support itan sto programma gia tin 4 alla den prolabainoun alla tha erthei se epomeno update.
Etsi den tha xreiazontai ..patentes.
 

Posted Wed 26 Apr 06 @ 10:17 pm
Allazontas to arxeio "Language.xml" to mono poy kataferno, einai na exo "elliniko HELP"! To problima moy den einai ekei.
To problima moy einai entono stin othoni poy deixnei ta video-clip!
Ekei loipon poy anagrafei to trexon tragoydi, den to grafei ellinika.
FYSIKA mesa sto deck, o titlos fainetai kanonika ellinika otan paizei
 

Posted Thu 27 Apr 06 @ 9:17 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Min peirazeis to language.xml ayto einai gia na "ellinikopioiseis" to programma menu klp. alla einai gia palia ekdosi.
Ekana dokimi gia ayto poy zitas, den nomizo oti ginetai, den ksero ti grammatoseira xrisimopoiei
gia to video out kai den prepei na einai sto xml..
 

Posted Fri 28 Apr 06 @ 2:52 am


(Old topics and forums are automatically closed)