Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: erwthsh:valitsa gia mobile dj?

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

fevihlHome userMember since 2006
xairetw oloys toy dj autou tou forum.
sas anakalypsa prin apo 2 hmeres kai trela8ika apo xara otan elysa to problima me toys ellhnikoys xarakthres sto vdj.
psaxno na ftia3o mia balitsa gia laptop, hercules mk2 kai kapoio mikth alla rwthsa kai moy eipan gyrw sta 400 euro. den ta dinw..den ta dinw!!! kamia lysh uparxei? 8elw balitsa megali na thn ftia3o monos moy. (sorry gia to megalo post)
euxaristw ek twn proterwn.
 

Posted Wed 22 Feb 06 @ 12:43 am
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Kalws ton sto club me tis balitses...
To thema ayto exei panta endiaferon giayto yparxei kai sxetiko topic gia "exotika keyboard/ patentes klp..." rikse mia matia ekei apo tin arxi na pareis kamia idea.
Kai ego sto psaksimo eimai ayton to kairo...
 

Posted Wed 22 Feb 06 @ 3:55 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
400 euro? 400 euro giati pragma? na sou ftiaksoun balitsa se opoio megethos thes esy?
pantos na deis sto topic pou leei o apopsis tha deis ti dikia mou balitsa.
auti ti balitsa tin exei to plaisio sti stournari stin athina 49 euro! trexe oso prolabeneis!
 

Posted Wed 22 Feb 06 @ 10:11 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
gia kalo flight case "built to order" xerw magazi sto kentro alla 8a sou paei kana 150ari me 200ari mias kai einai pragmatiko flight case prostasias(=sou peftei ap to aeroplano kai de pa8ainei tpt!!) kai fusika oti plirwneis pairneis...
 

Posted Wed 22 Feb 06 @ 10:52 am
aledjoPRO InfinityMember since 2005
djvolis mas les auto to magazi pou einai? exo megales idees gia to mellon ;)
 

Posted Wed 22 Feb 06 @ 5:00 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ta swsta flight cases einai ontws panakriba...
@aledjo kane ereyna sto magazi poy leei o volis, ti paizetai.
Eisai sigouros oti to diko sou case to exoun sto plaisio sti stournari ? den to brisko pantws sto site tous.
An nai POIOS ? mporei na mou to kanei ena paketo (aplo taxydromeio-aytoi stelnoun mono me courier)
Exo mazepsei edo ola ta case poy exo kai den mou bgainei kanena allo mikro allo megalo...
Ena akoma den me xalaei..
 

Posted Wed 22 Feb 06 @ 5:43 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
apopsis eimai sigouros oti einai to idio giati kai go auto apo to plaisio to pira! exoun kseminei 2-3 ekei
sto site de nomizo na tin exei. einai to plaisio sti stournari to goniako kai einai dipla apo ta rafia pou exoun ta cd-dvd! proxthes perasa kai ta eida...
kai thymithika ta xiliometra pou eixa kanei me ta podia olo to kentro gia na bro kamia balitsa....
eida pos itan prin arxiso na kano trypes, kopsimata ktl... sygkinithika! ;)
pantos de xaneis kai tipota na stileis ena email sto plaisio kai na to anafereis auto.
apostoles kanoun, pes se pio magazi einai kai pisteuo na ti stiloune.
49 euro tin exoun, ante na xreosoun kai merika metaforika....
i balista einai super! ystera apo toses trypes pou tis exo kanei, krataei gera akoma!
 

Posted Wed 22 Feb 06 @ 9:32 pm


(Old topics and forums are automatically closed)