Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: vdj kai touch screen

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

djachiPRO InfinityMember since 2005
To exei dokimasei pote kaneis? Na doulepsei dhladh to VDJ me touch screen? Exete akousei kati?
 

Posted Thu 02 Feb 06 @ 3:08 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
de ginetai na doulepseis to VDJ me touch screen dioti mporeis na exei mono to ena xeri epano!
diladi mono me ena mouse....
gia na kaneis sostes allage xreiazesai kai ta dyo xeria.... allios ti na to kaneis?
 

Posted Thu 02 Feb 06 @ 3:58 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
diladi gia na katalavw...aledjo to laptop touchpad den exei??...8ewritika ola ta programmata paizoun me touch screen omws gia to vdj sugkekrimena paizei rolo to(kai isws kapoies leitourgies pou apaitoun right click) skin...alla apo tin alli o browser 8a einai ligo duskolos sto xeirismo...
 

Posted Thu 02 Feb 06 @ 4:50 pm
djdadPRO InfinityDevelopment ManagerMember since 2005
auto pou tha boithouse se auti tin periptosi tha itan kapoios na ftiaksei ena skin me dyo othones (yparxei kati tetoio alla den boleuei se auto pou leo). Stin mia othoni (tin touch screen) na einai ta koumpia pou xreiazesai gia na doylepseis MEGALA kai eudiakrita kai stin alli tin apli othoni oti den polydouleueis mazi me ton browser pou den tha itan praktiko me touch screen, alloste tha xreiasteis pliktrologio kai mouse gia search klp.
Kapos etsi to eixa fantastei ki ego, alla tha prepei na labeis ypopsi kai to latency (tin kathysterisi) pou mporei na exeis, kai akoma kai to kostos pou fantazomai na einai tsimpimeno.
Den to exo dokimasei kai den nomizo na to exei dokimasei kaneis apo do mesa. Kane ena search sto General Forum. Ekei kapote eixe anaferthei kapoiwn i empeiria, alla den thymamai leptomereies.
 

Posted Thu 02 Feb 06 @ 5:07 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
To dokimasa ego, eixa touch screen gia mia bdomada gia ..test.
Stin arxi enthoysiazesai, alla grigora katalabaineis oti einai patata,
opos eipe o aledjo mono mia kinisi ti fora, an baleis 2 daxtyla to pontiki trelenetai,
an einai tipota ygra ta xeria....problima, epeisis ithele ligo dynato xtypima den epiane panta
kai sto telos sou ponanai kai ta matia gia ti eisai san fyto mprosta stin othoni synexeia,
poly hi-tech katastasi den kanei gia dj.
 

Posted Thu 02 Feb 06 @ 5:12 pm


(Old topics and forums are automatically closed)