Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Πρόβλημα με τον τρόπο εμφάνισης της Tracklist

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Γεια σας!
χρησιμοποιώ την έκδοση Virtual DJ PRO v8.0.2265.
Προσπαθώ να εμφανίσω τα τραγουδια μου σε μορφή λίστας και δεν βρίσκω πουθενά κάποια τέτοια επιλογή. Μου εμφανίζονται σαν "κουτάκια" τα τραγούδια με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δω πολλα παρά μονο 3-4 και αναγκάζομαι να κάνω μεγάλα scroll down . Πράγμα το οποίο ειναι πολύ χρονοβορο και καθόλου λειτουργικο.... βοήθεια σας παρακαλώ....
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 5:20 pm
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 5:51 pm
djadamxControlleristMember since 2006
Αριστερά, στην κάθετη κολώνα με τα σύμβολα, πάνω από το Α υπάρχει ένα στρογγυλό κουμπί. Το κλικάρεις και επιλέγεις = Επιλογές Προβολής = Εμφάνιση Λίστας Αρχείων = Λίστα.
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 5:51 pm
αυτο εξηγω... δεν εχω τετοια επιλογη στην λιστα αριστερα
Αν δεν εχεις προβλημα βρες με στο ΦΒ να μιλησουε πιο αμεσα στο μεσσεντζερ. Sotiris Dionysopoulos με ασπρομαυρη φωτο προφιλ
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 5:53 pm
djadamxControlleristMember since 2006
Από ρυθμίσεις γράφεις στην αναζήτηση gridview και ορίζεις την τιμή στο ΝΟ. Αν δεν βοηθάει ούτε αυτό δεν μπορώ να σκεφθώ κάτι άλλο.
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 6:04 pm
το εκανα και δεν αλλαζει... εχω ακριβως το ιδιο προβλημα με καποιον αλλον... εχω βαλει το λινκ σε παραπανω σχολιο... στην ουσια γραφουν οτι το προγραμμα ειναι σε touch screen mode και πως πρεπει να σβησω ή να μετονομασω ενα αρχειο που δεν το βρισκω...
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 6:06 pm
djadamxControlleristMember since 2006
Τώρα είδα το link... το αρχείο αυτό είναι στο my documents = virtualdj = settings τώρα αν κάνει αυτό που έγραψαν δεν το γνωρίζω.
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 6:10 pm
οκ... θα το ψαξω... δεν βγαζω ακρη προς το παρον.. η προταση μου ισχυει παντως αν θες να με βρεις στο ΦΒ... Sotiris Dionysopoulos.
δεν ειμαι κανενας ανωμαλος..χαχαχαχαχα βοηθεια θελω
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 6:12 pm
Πρώτα απ' όλα, γιατί έκδοση 8.0 ?
Είμαστε πλέον στην 8.5

Και χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, το πρόβλημα που περιγράφεις το είχε γνωστή σπασμένη έκδοση του προγράμματος.

Οπότε για αρχή αν χρησιμοποιείς παράνομη έκδοση αφαίρεσε την από το σύστημα σου, στη συνέχεια κάνε αναβάθμιση στην έκδοση 8.5 και δοκίμασε ξανά.

Αν το πρόβλημα επιμείνει εδώ είμαστε να δούμε και άλλες λύσεις
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 6:36 pm
Από πότε το να επισημαίνεις σε κάποιον ότι χρησιμοποιεί "παράνομη" έκδοση (ενώ κάποιοι άλλοι αγοράζουν άδεια από το υστέρημά τους), είναι "προσβολή"?
 

Posted Wed 18 Nov 20 @ 7:48 pm
ολα καλα...θα φροντισω να αγορασωτην αδεια για να μην εχω κανενα θεμα!
 

Posted Thu 19 Nov 20 @ 3:47 pm


(Old topics and forums are automatically closed)