Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: Search_playlist action

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Καλησπερα συγκρατουμενοι... στο νεο update προτεθηκε αυτη η πολυ χρησιμη λειτουργια (search_playlist action) Μηπως μπορουμε να εχουμε μια ιδεα πως λειτουργει?
 

Posted Fri 03 Apr 20 @ 4:24 pm
Πολύ απλά. Την βάζεις σε ένα κουμπί και το πατάς.
Σου ανοίγει ένα παράθυρο. Γράφεις τι ψάχνεις, κι απο κάτω σου εμφανίζει τα αποτελέσματα, μαζί με τους φακέλους/playlists που βρίσκονται αυτά
 

Posted Fri 03 Apr 20 @ 5:50 pm
Παρα πολυ καλη προσθηκη! Μπραβο!
Vdjστην κορυφη και με αποσταση ασφαλειας!
 

Posted Sat 04 Apr 20 @ 7:49 pm
Κι ενω οταν την δοκιμασα δουλευε αψογα σημερα που ξαναδοκιμασα μου φερνει αποτελεσματα μονο απο το history και τα virtual folders. Κανενα απο playlists... Ti μπορει να εχω κανει? Οι playlist υπαρχουν κανονικα και ολα λειτουργουν αψογα.
Το μονο που δεν ξερω και θα δοκιμασω ειναι αν παιζει ρολο που τα playlist τα εχω βγαλει εκτος 'lists & advice'
 

Posted Tue 07 Apr 20 @ 7:27 pm
Τελικα οχι. Ουτε και μεσα στο lists & advice δουλευει. Και αρχιζω να υποψιαζομαι μηπως και προχθες δεν μου εβγαλε αποτελεσματα απο playlists και ξεγελαστηκα με τα αλλα αποτελεσματα απο virtual folders και history
 

Posted Tue 07 Apr 20 @ 8:20 pm
Ναι, έχει αναφερθεί, και διορθώθηκε για την επόμενη έκδοση
 

Posted Tue 07 Apr 20 @ 11:12 pm
συγνωμη λιγο αυτη η λειτουργια ειναι εμφανης στο σκιν σε καποιο σημειο η πρεπει να την μαπαρω σε καποιο κουμπι?
ευχαριστω
 

Posted Thu 09 Apr 20 @ 6:48 pm
Όχι δεν υπάρχει στο skin. Πρέπει να την βάλεις σε κουμπί
 

Posted Thu 09 Apr 20 @ 6:57 pm
δεν μπορω να το βρω αν εχει καποιος λιγο χρονο να μου πει
ευχαριστω
 

Posted Sat 11 Apr 20 @ 4:49 pm
kokkinoskoufitsos wrote :
δεν μπορω να το βρω αν εχει καποιος λιγο χρονο να μου πει
ευχαριστω

Διαλεγεις ενα κουμπι στο πληκτρολογιο ή ενα custom button στο skin, βαζεις την εντολη search_playlists, επιλεγεις ενα κομματιστον browser και πατας το κουμπι. Σου ανοιγει ενα παραθυρο και μεσα εχει τα history, playlists & virtual folders που περιεχουν αυτο το κομματι. Διπλο κλικ στο playlist που θες και στο φερνει μπροστα.Αψογο.
Μονο ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!.
Εγω εχω βαλει την εντολη clear_search & search στο ESC και το search_playlists στο TAB. Eαν την πρωτη φορα με το ανοιγμα του vdj πατησω Search_playlists και μεχρι να ολοκληρωθει το διαβασμα της DATABASE (κραταει γυρω στα 30-40 δευτερολεπτα) πατησω το ESC (search) ΒΑΜ!!!! Crush!!!!
 

Posted Sat 11 Apr 20 @ 5:51 pm


(Old topics and forums are automatically closed)