Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: My personal skin

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

Τι λετε; Καλο;
 

Posted Mon 30 Sep 19 @ 8:27 pm
Μπράβο! Ρίξε και μια ματιά σε αυτό που ετοιμάζω εγώ (αν και λείπουν ακόμα πολλά στοιχεία), να πάρεις καμιά ιδέα, γιατί χρειάζεται "εμπλουτισμό"...
 

Posted Mon 30 Sep 19 @ 8:56 pm
Να ´σαι καλα!
Και μπραβο σου, πολυ ωραιο και "πλουσιο" απ´ οτι βλεπω το δικο σου! Εχεις "ριξει" αρκετη δουλεια!
Δυο χρονια τωρα το εχω και το θελω ετσι λιτο και απεριττο! Για οτι αλλο χρειαζομαι προσθαφαιρω κατα καιρους και βλεπω παλι αν το χρειαζομαι...

Keep on the good work!
 

Posted Mon 30 Sep 19 @ 9:26 pm
Είδα τα skin σας και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορείτε να με βοηθήσετε να κάνω στο default 2 αλλαγές που θα ήθελα αν φυσικά γίνονται και είναι εύκολες...
Η πρώτη αλλαγή είναι ότι έχω βάλει τις κυμματομορφες στην κάτω πλευρά και απλα θα ήθελα να τις μικρυνω λίγο ώστε να έχω λίγο περισσότερο χώρο στον browser...
Δεύτερη αλλαγη θα ήθελα να καταργήσω τον μικτη γινεται και ισως να έβαζα κάποια cistom button;
Τρίτη αλλαγή θα ήθελα να μεγαλώσω λίγο τα cover που μου βγάζει πάνω από την κυματομορφη
Σας ευχαριστώ πολύ
 

Posted Tue 01 Oct 19 @ 6:27 am
Είδα τα skin σας και θα ήθελα να σας ρωτήσω αν μπορείτε να με βοηθήσετε να κάνω στο default 2 αλλαγές που θα ήθελα αν φυσικά γίνονται και είναι εύκολες...
Η πρώτη αλλαγή είναι ότι έχω βάλει τις κυμματομορφες στην κάτω πλευρά και απλα θα ήθελα να τις μικρυνω λίγο ώστε να έχω λίγο περισσότερο χώρο στον browser...
Δεύτερη αλλαγη θα ήθελα να καταργήσω τον μικτη γινεται και ισως να έβαζα κάποια cistom button;
Τρίτη αλλαγή θα ήθελα να μεγαλώσω λίγο τα cover που μου βγάζει πάνω από την κυματομορφη
Σας ευχαριστώ πολύ
 

Posted Tue 01 Oct 19 @ 6:28 am
Θα σου πρότεινα να ανοίξεις ένα καινούργιο νήμα και να ρωτήσεις εκεί το οτιδήποτε θέλεις. Εγώ δεν έχω το χρόνο να σε βοηθήσω αποκλειστικά, αλλά και μπορώ να απαντάω ανά περίπτωση και περίσταση και σίγουρα υπάρχουν μέλη με πολύ μεγαλύτερη γνώση και εμπειρία από την δική μου, τα οποία μπορούν να σε βοηθήσουν επίσης.

Απλά, φρόντισε να είσαι απόλυτα σαφής σε ότι ζητάς, να είσαι υπομονετικός και να έχεις υπόψη σου ότι η "παραλλαγή" ενός υπάρχοντος skin δεν δημοσιεύεται, παρά χρησιμοποιείται για προσωπική χρήση και μόνον...

Τώρα, εάν δεν έχεις καθόλου γνώση από "προγραμματισμό" και θέλεις ουσιαστικά κάποιος να στα "παραδώσει έτοιμα", εκεί δε νομίζω ότι θα βρεις κάποιον "άμεσα διαθέσιμο", τουλάχιστον στο ελληνικό forum...
 

Posted Tue 01 Oct 19 @ 11:32 am
Theios Giorgos wrote :
Μπράβο! Ρίξε και μια ματιά σε αυτό που ετοιμάζω εγώ (αν και λείπουν ακόμα πολλά στοιχεία), να πάρεις καμιά ιδέα, γιατί χρειάζεται "εμπλουτισμό"...

Θα το στειλεις καμια φορα να δουλεψουμε? Απο Κυριακη σε Κυριακη μας πας.....
 

Posted Tue 01 Oct 19 @ 12:42 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
μια χαρα ειναι το σκιν σου...αν καλυπτει τις αναγκες σου εισαι σουπερ..
αν προκυπτουν καινουριες μπορεις απλα να προσθετεις...
εσυ θειο μονο tease ξερεις να κανεις !!! ακομα ενα ολοκληρωμενο screenshot δε μας εχεις στειλει!!! :p
 

Posted Wed 02 Oct 19 @ 10:31 pm
PANOSV wrote :
...εσυ θειο μονο tease ξερεις να κανεις !!! ακομα ενα ολοκληρωμενο screenshot δε μας εχεις στειλει!!! :p
Ρε συ... Έχω φτάσει το αρχικό skin σε ένα πάρα πολύ καλό επίπεδο, βασισμένο σε γραφικά raster (photoshop)... Και έρχεται η νέα έκδοση, όπου τα γραφικά πλέον γίνονται και μέσω κώδικα (vector) και ανατρέπονται όλα... Πλέον το στήνω όλο απ' την αρχή...

 

Posted Thu 03 Oct 19 @ 5:12 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
Κοιτα να σου πω το φανταστηκα .. πλακα σου κανω απλα σε πειραζω.. καλα κουραγια!
 

Posted Thu 03 Oct 19 @ 6:48 am


(Old topics and forums are automatically closed)