Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: VIRTUAL DJ Μεταφορά βάσης και cue από VirtualDJ 5 DJC Edition version στο νέο virtual

This topic is old and might contain outdated or incorrect information.

infoHome userMember since 2018
Καλησπέρα το 2011 αγόρασα την κονσόλα Hercules rmx που είχε δωρεάν το πρόγραμμα VirtualDJ 5 DJC Edition version, από τότε μέχρι πριν από 2 χρόνια έπαιζα με αυτήν την κονσόλα και αυτή την version του virtual.Πριν δυό χρόνια αγόρασα την κονσολα traktor S2MK2 που είχε δωρεάν την πλήρη έκδοση του tractor.Επειδή έχω κάποια θεματάκια με το traktor θέλω να παίζω με την νέα μου κονσόλα με το VIRTUAL και η απορία μου είναι πως θα μεταφέρω τις βάσεις δεδομένων από το Virtual DJ 5 στην καινούργια έκδοση;
Δεν έχω δοκιμάσει καν την μεταφορά διότι διάβασα στο Forum ότι δεν γίνεται από τόσο παλιά version η μεταφορά στην νέα. Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να χρησιμοποιώ το Virtual και με τις 2 κονσόλες που έχω ή χρειάζομαι 2 διαφορετικές άδειες;
 

Posted Wed 12 Sep 18 @ 12:09 am
Με την άδεια PRO Subscriber που έχεις μπορείς να δουλεύεις με οποιαδήποτε κονσόλα υποστηρίζει το πρόγραμμα.

Τώρα για τη μετατροπή από έκδοση 5 σε 8 ναι αυτή δεν γίνεται αυτόματα. Πρέπει να γίνει πρώτα μετατροπή από 5 σε 6 και μετά σε 8.
Αν έχει νόημα να κρατήσεις μια βάση που δεν έχει δουλευτεί για 2 χρόνια (αυτό το αποφασίζεις εσύ) επικοινώνησε με το support για να σου στείλουν ένα link να κατεβάσεις την έκδοση 6 ώστε να κάνεις μετατροπή από 5 σε 6 και μετά να τρέξεις το 8 για να ολοκληρώσεις τη μετατροπή...
 

Posted Wed 12 Sep 18 @ 5:53 am
infoHome userMember since 2018
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση
 

Posted Wed 12 Sep 18 @ 7:55 pm


(Old topics and forums are automatically closed)