Quick Sign In:  

Forum: Greek Forum

Topic: .......endiaferon.......??? - Page: 1

This part of topic is old and might contain outdated or incorrect information

BAGIOSXHome userMember since 2005
x8es to vrady milisa me ton an8rwpo pou efere ton digweed sto volo. etoimazetai na ferei ton waren mesa ston augousto kai ton cox an ta kataferei ton septembrio. tou eipa meses akres gia to vdj kai eipe oti mporoume na to kanonisoume san event dihmero mazi me waren ton augousto, s'ena beach bar sto pilio to "Mamba"! loipon endiaferontai oi kyrioi tou forum gia kati tetoio? an nai dilwste to me sigouria gia na ksekinisoume na to organwnoume!einai event pou 8a diafimistei arketa opote den pairnei "...den 8a mporesw na er8w telika,kati mou etyxe.."! skeftite kai peite mou na kserw!a! oson afora to Mamba, rwtiste kai psaxte na deite oti leei polla san meros!
 

Posted Tue 12 Jul 05 @ 9:04 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
tetoiou eidous suzitisi sikwnei para polu kouventa omws den einai kati aplo....
prwta euloga erwtimata: pou vrisketai to magazi, ti styl paizei, ti mousiko styl 8a paixoume emeis, poso kosmo pairnei, poso kosmo exei suni8ws sezon, pws 8a diafimistei to event (diladi ti ependysi 8a kanei o typos), ti perimenei na parei, ti perimenei na paroume emeis (giati opws katalavaineis an ginei kati tetoio kai exoda 8a xoume alla kai de prokeitai na kanoume kati epaggelmatiko gia tin psuxi tis manas mas, kai stin teliki den eimaste kau...noi pitsirikades -egw toulaxiston ki alloi 2-3 pou xerw apo dw mesa- me pswnio na paizoume, kai oneiro mas einai na paixoume se magazi kai kosmo...)...An loipon apanti8oun oles h estw kai oi perissoteres erwtiseis tote suzitame pws proxoraei to 8ema, kai
h apantiseis pou 8a pareis 8a einai isaxies tis protasews...
 

Posted Tue 12 Jul 05 @ 10:16 am
BAGIOSXHome userMember since 2005
logika osa rwtas volis alla ean den yparxei endiaferon den kanw ton kopo na kanw kai sizitisi me ton an8rwpo. ennoeitai oti otan einai na paixeis kapou esy les ti 8es kai to sizitas kai den rwtas ti dinoun autoi! to magazi vrisketai stous agious 40 - pilio, paizei apo chillout mexri psych. trance, o ka8enas 8a kanei to setaki tou, pairnei 300 peripou atoma to magazi kai osa na'nai stin paralia, 8a ginoun diafimiseis se radiofwno, afises(profanws) kai to ti ependysi 8a kanei o typos einai allo gousto pou den 8a eprepe na mas noiazei pros to paron! to magazi exei filoxenisei kai allous dj's. 8a kanw post event list to syntomotero gia na katalavete! pires kapoies apo tis apantiseis pou i8eles?
 

Posted Tue 12 Jul 05 @ 10:26 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
liges apantiseis bagiosx...logika 8a uparxei endiaferon kai apo allous...ase to postaki gia mia dyo meres gia na mi milaw mono egw...to magazi exei selida? an oxi kai sou nai eukolo steileis merikes foto na doume ...
 

Posted Tue 12 Jul 05 @ 10:39 am
gia sou basiosx egw endiaferomai ean theleis na milisoume steile email sto djdell@hotmail.com na kanonisoume kai na vrethoume
 

Posted Tue 12 Jul 05 @ 1:47 pm
aledjoPRO InfinityMember since 2005
kai go endiaferomai! na kanonisoume na brethoume gia tis leptomeries...
 

Posted Wed 13 Jul 05 @ 8:46 am
BAGIOSXHome userMember since 2005
ante re paidia! kanena endiaferon?oi ypoloipoi pou einai(dimitris,apopsis,food ktl. ktl.)? mia tetoia fasi prepei na exei ki allous gia na kanonistei!mono dyo atoma endiaferontai?oi alloi kanonisate diakopes olo ton augousto?otan milousame gia vdj event eixe perissoteri symmetoxi-estw kai sta logia- kai twra pou yparxei eukairia, tipota?
 

Posted Wed 13 Jul 05 @ 12:05 pm
na diorthwsw to email mou einai djdellgreece@hotmail.com
Pantos bagiosx min perimeneis polla atoma ante 3-4 parapanw
 

Posted Wed 13 Jul 05 @ 1:49 pm
dj foodPRO InfinityMember since 2004
paidia os gmosto pire to spiti mou fotia
exo to magazi
kai polla provlimata gi ayto exo xathi
ta vlepo ta post pantos


na eiste kala min me xehasete
 

Posted Wed 13 Jul 05 @ 11:49 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ego endiaferomai, arkei na mporo na ertho ekeini tin imera
Aplos ayti ti stigmi den exo deytero atomo gia to magazi kai den mporo na kano oyte repo...
giayto den mporo na po 100% pros to paron.
To allo poy me apasxolei einai : poion endiaferei ayto ektos apo emas, ara pos kai san ti tha diafimistei? kai pos kai giati tha erthei kosmos ?
Virtualdj? einai aplos ena programa e kai ?
Ti event tha einai ayto ? metaxy mas ?
 

Posted Thu 14 Jul 05 @ 4:35 am
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
pesta re george...mi bgainw kai mono egw o kakos..
 

Posted Thu 14 Jul 05 @ 10:32 am
BAGIOSXHome userMember since 2005
1o. volis den eipe kaneis oti eisai kakos, alla psirizeis tin maimou wres wres(no offence ;-) emena den me xalaei panta!)!
2o. leme na ginei ena event mazi me waren opote na exei ena project vdj gia gnwrimia!
3o. to magazi exei kosmo outos i allws(apo kapou prepei na ksekinisoume)!
4o. egw efoson kserw ton an8rwpo, skeftika oti 8a itan kali idea na sti8ei kati tetoio! ean 8ewreitai oti den mporoume,den xreiazetai,den sas ka8etai kala,den goustarete i otidipote allo, tote peite to.an einai etsi, sygnwmi re paidia pou apasxolisa to forum me to topic mou!
 

Posted Thu 14 Jul 05 @ 12:39 pm
Sorry Bagiosx...

Alla tora aneferes gia waren (oti tha einai ekei), kai sigoyra ena event os VIRTUAL DJ den "trabaei" kai poly. Isos na anaferthei os DJs EVENT.

Sigoyra kanena den soy epitethike, oyte agnohse thn prosfora soy.
Alla epidh einai makria sxetika to olo thema, mhn fame kanene palto!!

Nomizo oti kanenas den tha eixe problhma na symmetexei se ayto.....
alla thelei aplos ligo prosoxh sto concept kai se olh thn diafimisei!!!
Meta apo 18 xronia sto epaggelma, mporo na "blepo" kapoies katastaseis!!
 

Posted Thu 14 Jul 05 @ 1:11 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
sorry an parexigi8ika bagiosx alla ennow akrivws auto pou leei kai o pyrros...(ektos apo ta 18 xronia empeirias ...kammia 8~9 8a lega egw) ... anyway egw eimai mesa kai auta pou rwtisa ta ekana apo 8ema "kalipshs" pio polu ..min ekte8oume kai emeis alla kai autoi...apo tin alli isws na rwtagame kai gia support apo tin atomix...(dimitri gia kane tis epikoinwnies sou..)
an einai proxwra ti na pw kai dwse leptomereies hmerominies klp...(kai mia fwto tou magaziou 8a metrage...) --se auto to magazi exeis paixei esu??
 

Posted Fri 15 Jul 05 @ 11:04 am
BAGIOSXHome userMember since 2005
volis twra milas swsta (support apo tin atomix...(dimitri gia kane tis epikoinwnies sou..))!den parexigietai kanenas ena forum einai allwste!exoume kati koino kai antallazoume apopseis!oson afora to allo 8ema eimai sti douleia edw kai 10 xronia, exw faei ta aggouria pou exoun faei oi perissoteroi edw, opote na eiste sigouroi oti den 8a ekana kati to opoio 8a mas xwsei allo ena aggouri!!! i kouventa prepei na sinexistei apo tous ekprwsopous tou vdj stin ellada giati den yparxei logos na ksekinisoume tetoies istories apo monoi mas! o ka8enas exei tis akres tou na paizei se paromoies faseis an 8elei! to 8ema einai ena virtual dj team set .
i moni anafora pou vrika gia to magazi :
http://www.residentadvisor.net/club_view.asp?ID=1266
 

Posted Fri 15 Jul 05 @ 12:46 pm
Paidia den to kavw na dinei support to VDJ mono me dikia mas protovoulia alla duskolo.......
 

Posted Fri 15 Jul 05 @ 7:36 pm
ok ethesa to thema sthn atomix perimenw apanthsh.An mporouse kapoios na mou pei akribws ti xreiazomaste wste an h apanthsh einai thetikh na 3erw ti na tous pw thanx
 

Posted Sat 16 Jul 05 @ 9:31 pm
epishs tha epikoinwnisw me thn antech na dw an endiaferetai na paraxwrisei 2 xp10 gia to party to opoio logika den tha einai problhma an ta metaferw egw.Alla as doume prwta ti tha apanthsei h atomix kai meta ta xp10 einai eukola.
 

Posted Sat 16 Jul 05 @ 9:35 pm
PANOSVPRO InfinityMember since 2007
a mpravo autes einai organwmenes douleies....gia na doume loipon....thanx dim
 

Posted Sat 16 Jul 05 @ 10:13 pm
apopsisdjPRO InfinitySenior staffMember since 2003
Ok etsi "diafimizoyme" kai to programma kai ta xp-10, kali kinisi gia na doyme.
 

Posted Sun 17 Jul 05 @ 3:45 am
63%